DomůAkční nabídkaDokonalá ochrana kaprových prutů: Česká firma nabízí pevné pouzdro na pruty

Dokonalá ochrana kaprových prutů: Česká firma nabízí pevné pouzdro na pruty

- Reklama -

Kaprové pruty mohou být při transportu k vodě docela zranitelné, zejména pak ve chvíli, kdy na ně něco spadne. Proto je dobré používat pevná pouzdra na pruty, která dokážou pruty spolehlivě chránit.

Ilustrační foto: ZFish

Pouzdro na pruty není důležitou součástí rybářské výbavy jenom proto, že se v něm pohodlně přenáší pruty k vodě. Jde zároveň i o účinnou ochranu našich „miláčků na kapry“. Tuto „roli ochranáře“ pak skvěle plní tvrdá pouzdra na pruty. Co to je?

Jde o pevný typ pouzder na pruty, které vydrží i silnější náraz nebo stlačení, takže dokáže mnohem efektivněji chránit pruty při transportu. Takže riziko možného zlomení špičky nebo poškození očka je v takovém pouzdře významně nižší. Jaké tvrdé pouzdro na pruty vybrat? Podívejte se například na levné pouzdro na pruty od české značky ZFish.

 

Pevné pouzdro na pruty ZFish Stalker Hard Case

Tohle je velmi populární pouzdro na pruty od české značky ZFish, které nabízí vynikající vlastnosti, přitom je ale dostupné za super nízkou cenu. A díky onomu poměru cena/výkon/kvalita je právě toto rybářské pouzdro mezi česko-slovenskými rybáři opravdu vyhledávaným kouskem. Levné pouzdro na pruty najdete na e-shopu ZFish.cz  za parádní cenu.

Tou největší předností tohoto pouzdra je právě jeho pevnost. Díky pevnému materiálu pouzdro účinně chrání jak náchylné udice, tak ale i navijáky. Rybář díky tomu má stoprocentní jistotu, že se jeho „miláčkům“ nic nestane.

I když jde o odolné a pevné pouzdro na pruty, tak přesto jde o krásně lehký kousek, který se nepronese k vodě. Díky nízké hmotnosti se toto pouzdro pohodlně nosí, a to i v tu chvíli, kdy je naplněno na maximum. Pohodlné nošení zajišťuje jak ramenní popruh, tak ale i pogumovaný úchop pro nošení v ruce.

VIDEO: Jak vypadá pevné pouzdro na pruty od ZFish? Mrkněte na video

Toto pouzdro má délku 165 centimetrů, a je určeno především pro přepravu stalkrových v délce 3 metry. Někteří rybáři ale toto pouzdro rádi používají i na teleskopické udice, které je zapotřebí také chránit. Na pouzdře najdeme dvě rozměrné komory, které mají hloubku 20 centimetrů, takže pojmou opravdu i kaprové pruty s velkými navijáky.

 

Použité zipy jsou známkou vysoké kvality

O kvalitě pouzdra na pruty nerozhodují jen použité materiály a jeho „skladovací prostor“, ale také zipy. Pokud na pouzdře nejsou kvalitní zipy, můžete ho rovnou vyhodit. To ale u tohoto pevného pouzdra od české značky ZFish.cz řešit nemusíte.

Na pouzdře totiž najdeme nejen super kvalitní zipy, ale i jezdce. Rybář tak má stoprocentní jistotu, že se zip nezasekává, a že se nerozjíždí. Zároveň je jezdec krásně pevný, takže vydrží i neustále otevírání a zavírání za nejrůznějších venkovních teplot. Tohle je zásadní plus!  

Na pouzdře pak najdeme i boční kapsu, do které můžeme dát nezbytné drobnosti. Kromě rybářských dokladů, peanu nebo metru tato kapsa spolehlivě pojme také nejrůznější krabičky s bižuterií nebo návazci. Tohle je praktická vychytávka, která se na tomto pouzdře skvěle hodí.

Toto pevné pouzdro na pruty nabízí skutečně velkou řadu výhod, díky kterým patří k tomu nejpopulárnějšímu na česko-slovenském trhu. Přitom jde ale o pouzdro, které seženete za méně jak 1000 korun. Tohle je opravdu velká paráda! Levné pouzdro na pruty najdete na e-shopu ZFish.cz  za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -