DomůAkční nabídkaFlajzar doprodává signalizátory NEON za pár korun. Budou i na For Fishing

Flajzar doprodává signalizátory NEON za pár korun. Budou i na For Fishing

- Reklama -

Už na konci roku 2022 česká firma Flajzar s.r.o. potvrdila, že ukončuje výrobu unikátních hlásičů NEON. A právě na ně je nyní obrovská sleva! Rybáři si je se slevou mohou pořídit i na FOR FISHING. 

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

Když se rybáři začnou bavit o české firmě Flajzar s.r.o., pak často padají slova jako kvalita, spolehlivost a odolnost. A právě tyhle vlastnosti jsou typické i pro designově unikátní hlásiče Flajzar Fishtron NEON TX3. Jenže jejich výroba od konce minulého roku skončila. A česká firma se rozhodla doprodat zbylé zásoby.

Ale bacha! To neznamená, že by český výrobce neměl v zásobě dostatek náhradních dílů pro případný servis. To určitě ně! Takže případné reklamace nebo servis u signalizátorů NEON TX3 nejsou v ohrožení. Pokud i vy patříte mezi rybáře, kterým se hlásiče Flajzar NEON TX3 líbí, pak zpozorněte!

 

Zlevněné hlásiče Flajzar Fishtron NEON budou na FOR FISHING

Česká firma Flajzar s.r.o. drtivou většinu zásob hlásičů Fishtron NEON TX3 už doprodala. Přesto pořád má ještě dostatečnou zásobu signalizátorů, které s velkou slevou doveze na rybářský veletrh FOR FISHING, který startuje v Praze už 16. února 2023. Zlevněné signalizátory NEON TX3 lze už teď zakoupit na e-shopu FLAJZAR .

A bacha! Na místě budou mít vystavovatelé z Flajzar s.r.o. také nadupané sady signalizátorů NEON TX3 s příposlechy. Tohle je tak ideální příležitost pro rybáře, kteří chtějí zainvestovat do pořádné rybářské elektroniky, ale nejprve si ji chtějí důkladně vyzkoušet. Na tyto sady aktuálně platí slevy v řádech tisíců korun!

VIDEO: Jak vypadá hlásiče Flajzar Fishtron NEON TX3? Mrkněte na video

Proč mají (nejen) česko-slovenští rybáři hlásiče Flajzar Fihstron NEON TX3 tak rádi? Tyhle signalizátory zaujmou už zmíněným designem. Jde o to, že právě tyto hlásiče mají „průsvitný“ obal, ze kterého se při záběru od ryby rozzáří jasně viditelné LED diody. Rybář se tak i díky této „světelné show“ těší na každý záběr od ryby.

 

Spolehlivé a chytré vlastnosti

Dalším důvodem vysoké obliby těchto signalizátorů tkví v tom, že jde o velmi kvalitní elektroniku, která vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách. Ta kvalita je opravdu obrovská! Samozřejmostí je potom celá řada funkcí, které dělají z hlásičů Flajzar Fishtron NEON TX3 ty nejspolehlivější „parťáky“ při rybaření.

Na hlásičích lze pochopitelně nastavit hlasitost nebo výšku tónu. Čeští vývojáři ale vše vymysleli tak, aby ovládání bylo naprosto jednoduché, takže to zvládne i technicky méně zdatný rybář. Kromě toho rybář může na hlásičích nastavit citlivost od 5 do 150 mm. Velkou výhodou je potom obrovský dosah přijímače až na 500metrovou vzdálenost (na rovných plochách).

Naprostou „machrovinou“ je potom inteligentní regulace jasu. Co to je? Jde o to, že přístroj si sám vyhodnocuje okolní osvětlení. A následně přizpůsobuje jas svícení tak, že buďto ho ztlumí, anebo naopak bude více svítit. Tohle je bomba! Na hlásičích jsou i bílé poziční LED diody pro lepší orientaci.

Další chytrou funkcí je nízká spotřeba baterie, takže rybář se nemusí neustále starat o nový zdroj energie. Signalizátory Flajzar Fishtron NEON TX3 si zamilujete díky designu, ale i zmíněným funkcím. Jsou to extra spolehlivé stroje, které chytnou každého rybáře za srdce! Zlevněné hlásiče Fishtron NEON TX3 najdete na e-shopu FLAJZAR s obrovskou slevou!

 

Soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2023

Česká firma Flajzar s.r.o. bude na letošním ročníku FOR FISHING, na kterém rybářům nabídne zlevněné hlásiče Fishtron NEON TX3, ale kde také představí novinky z roku 2022 – třeba signalizátory Feeder4 nebo nové čelovky pro rybáře.

Chcete se dostat na veletrh pro rybáře v Praze zadarmo? Pak se zúčastněte soutěže, kterou pořádá firma Flajzar s.r.o. Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku! Soutěž o vstupenky na FOR FISHING probíhá od 8. do 12. února 2023. Každý výherce obdrží 2 vstupenky na rybářský veletrh, celkem se soutěží o 20 vstupenek.

 

Po ukončení soutěže 12. února 2023 proběhne losování! Všechny správné odpovědi od soutěžících rybářů dáme do jednoho osudí, a budeme losovat. Celkem vylosujeme 10 výherců.

Těm následně na jejich e-mailové adresy přijdou 2 čestné vstupenky na FOR FISHING v elektronické podobě, které si stačí stáhnout a vytisknout (stačí ale i otevřít jen na mobilu a ukázat při vstupu čárový kód) – a rázem nemusíte za vstup na FOR FISHING platit! Hodně štěstí v soutěži!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -