DomůNovinkyFotbalista Zlatan Ibrahimovič chytil velkou štiku. Lidé u fotky žertovali

Fotbalista Zlatan Ibrahimovič chytil velkou štiku. Lidé u fotky žertovali

- Reklama -

Zlatan Ibrahimovič patří k fotbalovým legendám. Bývalý fotbalista se nesmazatelně zapsal do historie skvělými výkony, které předváděl v nejlepších klubech. Věděli jste ale, že je i výborným rybářem? 

AC Milán, Juventus, Manchester United, Barcelona nebo třeba Paříž Saint-Germain. Tohle je výčet některých klubů, za které Zlatan Ibrahimovič hrál. A ve všech zanechal neuvěřitelně silný dojem. Nedávno se ale právě v milánském AC tato fotbalová legenda rozloučila s kariérou. A Zlatan si odpočinek užívá třeba u vody

 

Zlatan Ibrahimovič a jeho krásná štika

Kdekdo by si mohl pomyslet, že Zlatan Ibrahimovič si bude zasloužený odpočinek užívat třeba válením na pláži. Tento fotbalový svéráz dal ale nedávno přednost rybářskému výletu s přáteli. A fotbalová legenda nezůstala bez úlovku!

Zlatan Ibrahimovič na sociálních sítích zveřejnil fotografie a video z jeho rybářského dobrodružství. A i u vody bývalý famózní fotbalový střelec „zaskóroval“. Ano, Zlatanovi se totiž povedlo ulovit nádhernou štiku. K zveřejněným fotografiím a videu jen „suše“ napsal: „Takhle to my děláme.“

Není divu, že tyto fotografie a video fanouškovskou základnu Zlatana zaujaly. Příspěvek na sociálních sítích tak nasbíral úctyhodných 45 000 lajků. A živě bylo také v komentářové sekci, ve které někteří fanoušci sdíleli fotografie zase jejich úlovků.

A jelikož šlo právě o Zlatana Ibrahimoviče, tak nemohly chybět vtipné komentáře ze strany fanoušků pod fotkou s ulovenou štikou. Jeden z fanoušků třeba napsal: „Když se Zlatan dostane k řece, ryba se mu vrhne do náruče.“ Druhý pak dodal: „Ryba projevila úctu Zlatanovi tím, že se s ním přišla nadýchat čerstvého vzduchu.“  

 

Zlatý olympionik na sumcích

Rybaření je koníčkem, kterému se věnují lidé napříč společností. Takže této zálibě propadli jak dělníci, kuchaři, právníci, doktoři, tak právě i sportovní hvězdy. A jednou z nich je například judista Lukáš Krpálek – dvojnásobný zlatý medailista z olympiád, a také dvojnásobný mistr světa. 

Velkou zálibou Lukáše Krpálka jsou sumci. Nejznámější český judista tyto obrovské dravce loví jak v České republice, tak také v zahraničí. V minulém roce se vydal například s bratrem Michalem a kamarádem Radkem „Trhačem za rybářským průvodcem Martinem Mrázem do Francie. A tam se mu povedlo ulovit obrovského sumce o váze 90 kilogramů a délce 245 centimetrů.

Proč vlastně Lukáš Krpálek tolik miluje právě sumce? „Rozhodně díky velikosti té ryby. Vždy se mi sumci líbili, jen jsem se k tomu nikdy nedostal. Až teprve když vzniklo Jezero Sumčák, tak jsme začali jezdit tam, a od té doby převážně jezdíme na sumce. Tím ale nechci říct, že třeba na kapry nevyrazím,“ řekl Lukáš Krpálek v rozhovoru pro magazín InRybar.cz.

Foto: Martin Mráz (se souhlasem) a InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -