DomůAkční nabídkaOblíbené udírny na ryby za pár korun: jednoduché a rychlé uzení ryb

Oblíbené udírny na ryby za pár korun: jednoduché a rychlé uzení ryb

- Reklama -

Uzená ryba patří k největším pochoutkám. Jenže! Takový kus uzené ryby vyjde v obchodě na nemalé peníze, a jen málokdo má doma klasickou udírnu. Co si ale pořídit stolní udírnu, která se vleze všude? 

Taky patříte k těm rybářům, kteří tak milují chuť uzené ryby? Právě tenhle pokrm patří k velkým pochoutkám. Ale jak už jsme nakousli: právě tento druh potraviny není zrovna levný. Pokud si ho tedy člověk „nevyrobí“ sám. Že nemáte klasickou udírnu na zahradě? No a? Na rybářském trhu jsou malé stolní udírny, které si můžete vozit i s sebou k vodě…

 

Stolní udírna Zebco SmokEasy

Tenhle druh stolních udíren patří k nejvíce populárním modelům na česko-slovenském trhu. Ale ono se není čemu divit! Použití takové stolní udírny je naprosto jednoduché, fakt to zvládne každý. A přitom si rybář vyudí kus ryby, takže si velmi jednoduše připraví lahodný pokrm. Stolní udírny SmokEasy jsou opět k dostání na e-shopu PARYS.

Jak vlastně tato stolní udírna funguje? Její použití je opravdu jednoduché: na spodku stolní udírny jsou hořáky s palivem, které rozpálí palivo v udírně. Díky tomu tak vznikne typické „kouřové a horké prostředí“, které je při uzení masa tolik typické. Rybář tak velmi jednoduše vyudí jakoukoliv rybu, ale také jiný druh potravin (maso, sýry).

Z našeho pohledu je důležitou předností této udírny to, že je vyrobená z nerezové oceli. Díky tomu tak tato udírna vydrží opravdu dlouhou dobu, takže rybář na ní vyudí spoustu potravin. Nerezová ocel slibuje dlouhodobou výdrž a maximální spolehlivost. Za tohle palec nahoru!

Tento model stolní udírny je vybavený dvěma hořáky. To je naprosto dostačující počet pro pořádné rozpálení paliva, takže rybář se může spolehnout, že ryba bude v udírně „rovnoměrně vyuzená“. Takže se nestane, že by v některých částech byla třeba syrová. To je další důvod, proč ji mají rybáři tak rádi.  

 

Rybáři si udírnu berou k vodě

Velkým plusem stolní udírny od rybářské značky Zebco je to, že má velmi jednoduchou konstrukci. Rybář tak nemusí nikde nic složitě skládat a „štelovat“. Ne! Stačí akorát připravit hořáky, palivo, a vše je připraveno k uzení. Rychlé, jednoduché, maximálně efektivní!

VIDEO: Princip fungování stolní udírny (ve videu je model od jiné značky)

Rybáři tyto stolní udírny mají v oblibě samozřejmě i proto, že jsou velmi skladné. Rozměry jsou pouhých 43 x 27,5 x 11 centimetrů, takže stolní udírna se naprosto pohodlně vleze do kufru automobilu, ale třeba i do rozměrnější tašky. Proto si někteří rybáři tyto udírny berou na rybářské dovolené, když jsou u vody delší dobu. Takže si můžete u vody vyudit třeba zrovna ulovenou rybu!

Upozorňujeme na jednu věc: jelikož je tato udírna opravdu komfortně skladná, tak hodně rybářů to láká ji pokládat na nestabilní prostředí. A to je chyba! Je zapotřebí si uvědomit, že rozpálená udírna musí být na stabilním podkladu. A rozhodně buďte maximálně opatrní, pokud máte u sebe děti!

Jestli si chcete jednoduše a rychle dopřát uzenou pochoutku, pak se určitě podívejte na tyto stolní udírny od rybářské značky Zebco. Jedná se opravdu o perfektní model stolní udírny, se kterým se velmi snadno pracuje. Stolní udírny Zebco SmokEasy najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -