DomůAkční nabídkaVychytávka z Anglie: Jak vytvořit účinný návazec na plovoucí boilies? Zkuste tohle

Vychytávka z Anglie: Jak vytvořit účinný návazec na plovoucí boilies? Zkuste tohle

- Reklama -

Návazec na kapra patří jednoznačně k nejdůležitějším součástem rybářovy udice. Bez kvalitního návazce na kapry to nejde. Současný trh nabízí celou řadu zajímavý návazců, které mají různou funkci.

Ilustrační foto: ESP

A mezi velmi populární patří ty, které se používají při chytání na plovoucí nástrahy. A právě pro tyto návazce věhlasná firma ESP z Anglie vymyslela novou TOP bižuterii, která umožňuje velmi rychlé sestavení návazce pro chytání na plovoucí nástrahy. Tohle je fakt bomba!

Plovoucí nástrahy jsou velmi oblíbenými nástrahami při lovu kaprů. Právě tyhle rybí dobroty mají skvělé vlastnosti, díky kterým jsou výsledky při lovu kaprů někdy mnohonásobně lepší. Proto není divu, že rybáři speciálně na tyto nástrahy vymýšlejí návazce, které by nabídly co nejlepší funkci. K dobrému fungování návazce na plovoucí nástrahy na kapry výrazným způsobem napomáhá i bižuterie, která se neustále vyvíjí. Důkazem je tato novinka od anglické společnosti ESP

 

ESP Ronnie Clip

Geniální bižuterie, která se mezi ostřílenými kapraři stala okamžitým hitem. Proč? Jde o to, že Ronnie Clip od anglické firmy ESP nabízí naprosto jednoduchou a velmi rychlou možnost pro přípravu návazce na plovoucí nástrahu (viz přiložené video níže).

Ano! Stačí tento klip přivázat ke kmenové montáži, do něj zapnout háček s nástrahou, a vše je připraveno k lovu. Snadné. Rychlé. Efektivní! Bižuterie ESP Ronnie Clip je k dostání na tomto e-shopu

https://www.lkbaits.cz/esp-ronnie-clip-large-0-6g-green/?utm_source=inrybar.cz&utm_medium=clanek&utm_campaign=21-5-2021_-_LK_Baits_akce_Ronnie_Clip

Extrémně důležitou věcí je to, že Ronnie Clip je zhotoven z prvotřídních materiálů. Ronnie Clip je ze 75 % tvořen wolframem, což je extrémně pevný a odolný materiál, který vydrží i ty nejtvrdší podmínky. Díky tomu se rybář může spolehnout, že tato bižuterie se neohne nebo nepraskne. Ta spolehlivost je opravdu obrovská! Rybáři tak bez nejmenších obav mohou Ronnie Clip používat i při lovu těch největších ryb. Super!

VIDEO: Jak funguje Ronnie Clip? Zapni si CZ tiulky!

Použití je opravdu naprosto jednoduché: Ke kmenové montáži navážeme Ronnie Clip s pomocí legendárního uzle Grinner, který se používá při vázání obratlíku. Ronnie Clip můžeme uvázat k jakémukoliv navazovacímu materiálu – ke šňůrce, fluorocarbonu, anebo monofilu. Následně nad klip navlékneme převlek. Teď do Ronnie Clipu navlékneme háček. A až úplně nakonec na Ronnie Clip natáhneme převlek (celý postup v přiloženém videu). Hotovo!

Ronnie Clip od anglické společnosti ESP se vyrábí ve dvou velikostech. Menší klipy váží pouhých 0,3 gramů, a používají se především při chytání na menší plovoucí kuličky (ideálně v průměru 12 až 14 mm). Pro chytání na větší plovoucí boilies je pak určen klip o hmotnosti 0,6 gramů, který si oblíbili rybáři po celé Evropě. A my se nedivíme!

Obrovskou výhodou celého systému je to, že plovoucí nástraha na háčku se může „volně pohybovat“. Jelikož jsou jednotlivé části pohyblivé, tak plovoucí nástraha může například přirozeně reagovat na podvodní proudy, které vytváří třeba zkušení kapři svým pohybem. A ve chvíli, kdy se naše nástraha bude přirozeně pohybovat, tak nebudí takové podezření. Tohle fakt suprově funguje! Bižuterie ESP Ronnie Clip je dostupná na tomto e-shopu

 

TOP bižuterie od anglické firmy ESP!

Anglická společnost ESP patří k předním producentům špičkové bižuterie pro kapraře. Tato společnost nabízí od precizních obratlíků a karabinek, až po korkové produkty, které slouží pro zatraktivnění nástrah. Ta nabídka je opravdu bohatá! Pokud hledáte TOP kvalitu, pak se rozhodně podívejte na nabídku společnosti ESP. Špičkový bižuterie od anglické firmy ESP je dostupná na tomto e-shopu .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -