DomůNovinkyJakub Vágner pod kritikou: „Normálně ty ryby týráš!“ Co slavný rybář odpověděl?

Jakub Vágner pod kritikou: „Normálně ty ryby týráš!“ Co slavný rybář odpověděl?

- Reklama -

Jakub Vágner aktuálně zažívá naprosto luxusní sumcové výpravy, kdy se mu daří na háček dostávat opravdu krásné ryby. Z některých sumců se doslova tají dech! To jsou obři! Jenže jak už to v případě slavného rybáře bývá, tak se na něj kromě chvály snáší i kritika. U jedné fotografie sumce se objevily kritické poznámky o týrání zvířat. Co na to slavný rybář odpověděl?

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Sledovat facebook Jakuba Vágnera je aktuálně opravdu radost! Nejslavnější český rybář na něj přidává jednu fotku obrovského sumce za druhou. A ty ryby jsou opravdu nádherné! Nejvíce se nám líbí tento sumec. Slavný rybář sice neuvedl jeho míru, ale z fotografie je patrné, že tohle je nefalšovaný mohykán „s plnovousem“. Nádherná ryba! Koukněte na tu tlamu!

Ne každý ale sdílí s Jakubem Vágnerem jeho radost. Například pod jinou fotografií obrovského sumce diskutér Tomáš napsal:Nech ty ryby na pokoji! Tobě by se líbilo, kdyby tě někdo tahal na haku za hubu někam z vody! Normálně ty ryby týráš! Myslíš, že je ta ryba z toho nějak nadšená! Nech ji v klidu žít, němou tvář, a najdi si pořádnou práci!“

Jakub Vágner ale nenechal tuhle rýpavou poznámku bez odpovědi. A jak je mu vlastní, tak reagoval: „Pokud nevíte, o čem mluvíte, držte se raději svého oboru.“ Jakub Vágner v letošní sezóně zažívá opravdu skvělé sumcové časy. A nedávno dokonce vydal suprové video z lovu sumců v Itálii. Mrkněte na něj, stojí za to!

VIDEO: Lov sumců v Itálii s Jakubem Vágnerem

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Smrdí tady závist…. Myslím že Jakub jako jeden z mála ví co dělá,nejsem žádný jeho fanda ale ryby chytat prostě umí a umí se k nim i chovat…. Někteří by si měli vzít příklad, osobně jsem byl svědkem jak většina rybářů, jestli se jim tak dá vůbec říkat vyloženě ty ryby tyrali, místo setrneho pouštění ji sprostě hodili do vody a ještě z toho měli vytlem jak udělala placaka, takovým vzít papíry hned a urazit přinejmenším pazoury, a to nemluvím o ploticich který házeli za sebe do trávi…. To je hnus teprve. Ideální stav by byl profi stráž aktivní non-stop aby tyhle zmetky z řad opravdových rybářů úplně vymitili jednou pro vždy.

  2. A kdo co žere je snad jeho věc….. Každý by si měl hledět hlavně sviho,jenze Češi jsou zavistivy tupci a hledají chyby na druhých a pomlouvaji to nám jde nejlíp že všeho ale že ten dotyčnej co zrovna někoho potřebuje kritizovat a pomlouvat je ještě větší šmejd než kdokoli jinej tak to už nevadí. Každej by si měl sáhnout do svědomí….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -