Domů Akční nabídka Zaujalo nás: TOP dělička na kapry z karbonu za nízkou cenu! Ve své...

Zaujalo nás: TOP dělička na kapry z karbonu za nízkou cenu! Ve své kategorii nemá konkurenci!

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k tomu nejpopulárnějšímu na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Právě kaprové dělené pruty nabízí takové vlastnosti, které ostatní druhy udic nenabídnou. A pokud je kaprová dělička zhotovena z kvalitních materiálů, pak si rybář užije opravdu nezapomenutelné rybaření. Kvalitní prut na kapry ale nemusí stát nikterak závratnou sumu peněz. To fakt ne! Důkazem je například tento nadupaný dělený prut na kapry od české značky ZFish, který je k dostání za nízkou cenu.

Tým ZFish

 

Dělený prut na kapry ZFish Black Stalker

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní kaprová dělička za super nízkou cenu! Pokud se bavíme o poměru cena/výkon/kvalita, pak budete na rybářském trhu těžko hledat lepší prut na kapry. No ano! Tato udice od české značky ZFish je k dostání za parádní peníze, ale přitom nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Jaké třeba?

Musíme začít blankem! Ten je totiž zhotoven z prvotřídního karbonu 30T, což je extrémně odolný a pevný materiál. Díky tomu tak rybář může dávat do této udice maximum, a ona to bez nejmenších obtíží vydrží. Teď mluvíme jak o nahazování, tak i zdolávání. Karbon je perfektní i z toho ohledu, že je krásně lehký (hmotnost prutu 260 gramů), takže s tímto prutem se naprosto dokonale manipuluje, například při zdolávání. Fakt super!

Ještě u té odolnosti blanku chviličku zůstaňme: Když se tento prut sestavoval, tak jeho maximální spolehlivost byla absolutní prioritou české značky ZFish. A následné testy ukázaly, že zpracování této udice je opravdu famózní! Při zátěžových testech tento kaprový prut dokázal zvednout zátěž o váze 8 kilogramů, aniž by prasknul (viz přiložené video).

VIDEO: Co všechno vydrží prut ZFish Black Stalker?


Dalším výrazným plusem této kaprové děličky je to, že je osázen suprovými očky od americké značky Sea Guides. Tato očka nabízí perfektní kvalitu a vysokou odolnost! Po blanku jsou rozmístěna tak, aby nimi procházel navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření, takže koncová montáž tak letí ještě dále. Velký palec nahoru! Naváděcí očko má velikost 40 mm, špičkové očko pak 12 mm.

Na kaprové udici ZFish Black Stalker najdeme nadupané sedlo navijáku značky FUJI. Jedná se o velmi spolehlivé sedlo, které s přehledem udrží i velký kaprový naviják, který se při lovu velkých kaprů používá. Sedlo je vyrobené z kvalitních materiálů, takže vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách. Průměr blanku nad sedlem je 11 mm.

I když tento prut má délku „pouze“ 3 metry, tak s ním při volbě správné zátěže hodíte 100 metrů daleko. Jedná se opravdu o perfektní udici, kdy díky karbonovému blanku budete nahazovat opravdu hodně daleko! Tyto pruty rybáři používají jak na středně velkých stojatých vodách, tak i na řekách, anebo při chytání z lodě. Super!

Pokud hledáte levný dělený prut na kapry, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky ZFish. Jedná se o udici, která nabízí perfektní vlastnosti, přitom její cena je více než sympatická. Když se na podobný prut podíváte u jiných značek, pak je cena výrazně vyšší. Tohle je fakt skvělá udice na kapry!

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -