DomůNovinkyGigantický kapr: rybář ulovil šupináče o váze 32 kilo. Je to nový...

Gigantický kapr: rybář ulovil šupináče o váze 32 kilo. Je to nový rekord

- Reklama -

Tu pravou rybářskou sezónu v Česku brzdí studené počasí. Ovšem někde se už chytají obrovští kapři. Třeba ve Francii! Právě tady na jezeře Fully padl nový rekord. Německý rybář tam chytil giga kapra. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O obrovském kaprovi informovali rybáři z rybářského portálu thecarpspecialist.nl. Právě ti přinesli podrobnosti o trofejní rybě z Francie, kterou v první půlce března chytil německy rybář Gregor. Úspěšný lovec svou životní rybou také stanovil nový rekord zmíněného jezera.

 

Obrovský šupináč o váze 32 kilogramů

Jezero Fully leží na severu Francie nedaleko legendárního jezera Orient. Tato vodní plocha má rozlohu přes 10 hektarů, na které může rybařit maximálně 8 rybářů. A právě zmíněná rybářská lokalita skrývá obrovské kapry.

Jedním z nich je i gigantický šupináč o váze 32 kilogramů, kterého v první půlce března ulovil rybář z Německa. Tomu se tak povedlo stanovit nový rekord rybářské lokality Fully na severu Francie. A z přiložených fotografií je skutečně patrné, že tohle je nefalšovaný kapří gigant.

Rybářský web thecarpspecialist.nl pak uvedl i tu informaci, že úspěšnou nástrahou bylo oříznuté pop-up boilies, které ale rybář „vytunil“ i zrnkem umělé kukuřice spolu s živými červy. A právě téhle nástraze nedokázal obrovský kapr odolat. Opravdu nádherný úlovek!

 

Nádherný lysec z Belgie

Lov kaprů ale není jenom o rekordech. Mnoho rybářů ocení také unikátní vzhled ulovené ryby. A pokud se někomu povede ulovit opravdu krásnou rybu, pak to kolikrát vyvažuje i ty nejtěžší a největší kapry. Proto si nemůžeme nechat pro sebe dechberoucího belgického kapra.

Toto famózní „zrcadlo“ ulovil rybář Sven Omloop. Tomu se povedlo dostat na háček rybu, na kterou jen tak nezapomene. Podívejte se na tu nádheru! Rybář při zveřejnění neuvedl nikde ani délku, ani váhu této ryby. Ale vadí to někomu? Na téhle rybě každý rybář ocení především to, jak tenhle lysec vypadá.

A to, že jde o opravdu parádní rybu, která zaujala kaprařskou veřejnost, dokazuje i ten fakt, že o ní přinesl zprávu renomovaný nizozemský kaprařský magazín kwo.nl.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -