DomůAkční nabídkaNávazec, který kapr nevyplivne: super ostrá novinka od anglické firmy

Návazec, který kapr nevyplivne: super ostrá novinka od anglické firmy

- Reklama -

Návazec na kapry častokrát rozhoduje o úspěchu při lovu velkých kaprů. Pokud rybář použije nekvalitní návazec na kapry, pak to nemusí skončit úplně dobře. Jaký návazec vybrat?

Ilustrační foto: ESP

Asi každý lovec velkých kaprů s námi bude souhlasit: návazec na kapry patří k nejdůležitějším součástem rybářovy udice. Právě návazec musí splnit několik požadavků.

Zaprvé: je důležité, aby lákavě prezentoval nástrahu. Zadruhé: extrémní nutností je to, aby návazec na kapry byl funkční. To znamená, že se musí správně „chovat“ při nasátí nástrahy, anebo při záseku.

A pak je pochopitelně zásadní, aby návazec byl odolný. Jen tak se na něj může rybář při zdolávání velkého kapra spolehnout. Na jaký návazec kapry chytat? Pokud jste fanoušky plovoucích nástrah, máme pro vás tip. Jde o ostrou novinku od věhlasné anglické firmy ESP.

 

Návazec na kapry ESP Trig Hammer Ronnie Rig

Tohle je nový návazec na kapry od věhlasné anglické společnosti ESP. Ostřílení česko-slovenští kapraři setsakramentsky dobře vědí, že právě od této značky mohou očekávat tu nejlepší kvalitu. Super kvalitní návazce na kapry najdete na e-shopu distributora ESP .

Co tyhle nové návazce ESP Trig Hammer Ronnie Rig nabízí? Musíme pochopitelně začít super ostrými háčky. Na návazcích jsou totiž připevněné kvalitní kaprové háčky Trig Hammer, které se vyznačují obrovskou ostrostí, a zároveň pevností a odolností. Takže rybář se jednak může spolehnout na přesné záseky, ale také na odolnost při lovu na těžkých terénech (např. na kamenech).

Ta pevnost háčků Trig Hammer je skutečně obdivuhodná, takže rybář se může spolehnout na to, že s jejich pomocí vytáhne i ty největší a nejtěžší kapry. Rybáři si návazce mohou vybrat jak s háčky s protihrotem, tak i bez protihrotu. K dispozici je potom také několik velikostí háčků, takže rybář může sáhnout přesně po takovém, který k oblíbené nástraze potřebuje.

Obrovskou zbraní těchto nových návazců od anglické značky ESP je jejich poloha při lovu. Háček je totiž agresivně zakřivený, díky čemuž má naprosto ideální polohu pro přesný zásek po záběru kapra. Tyto návazce tak slibují vysokou účinnost při lovu kaprů. A právě i díky tomu jsou tyto návazce vhodné například na silně prochytávané vody, na kterých kapři berou velmi opatrně.

 

Nástraha se na návazcích chová přirozeně

Tyto návazce jsou vhodné pro lov zkušených a opatrných kaprů i proto, že nabízí 360stupňovou rotaci. K čemu je to dobré? Právě díky této pohyblivosti návazec na kapry Trig Hammer Ronnie Rig perfektně reaguje i na podvodní proudy. Takže nástraha se díky tomu chová zcela přirozeně.

Díky tomuhle „chování“ nástrahy na rotujícím návazci tak ani opatrný kapr nerozpozná zradu. Navíc, tato vlastnost také výrazně napomáhá ke správnému natočená háčku tak, aby byl zásek co nejpřesnější. S tímhle návazcem prostě nebudete přicházet o ryby!

Jak se vlastně nastražuje nástraha při lovu na tyto návazce? Na háčcích jsou speciální vruty, na které lze nástrahu jednoduše nastražit. Je to velmi efektivní, rychlé, a přitom parádně pevné. Tímto způsobem tak rybář může účinně chytat na pop-up nástrahu. Palec nahoru!

Pokud hledáte opravdu kvalitní návazec na kapry, se kterým budete proměňovat záběry i od zkušených a opatrných ryb, pak se podívejte na tyto od anglické značky ESP. Nabízí opravdu TOP kvalitní háčky a další bižuterii, která nabízí to nejlepší! Návazce s ostrými háčky najdete na e-shopu distributora ESP  za atraktivní cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -