DomůNovinkyGigantičtí kapři přes 30 kilo z českých vod! Kde je rybáři chytili?

Gigantičtí kapři přes 30 kilo z českých vod! Kde je rybáři chytili?

- Reklama -

Druhá půlka rybářské sezóny bude stát za to! Alespoň to prozrazují nedávné úlovky dvou českých rybářů, kterým se na českých lokalitách povedlo ulovit dva gigantické kapry. Obě ryby s přehledem přesáhly magickou hranici 30 kilogramů! Nádherné ryby! Kde je vlastně rybáři chytili? Jednoho obrovského kapra se povedlo ulovit na severočeské lokalitě, druhý pak byl uloven na Moravě…

Foto: LK Baits

Rybář Petr Štrébl se vydal lovit kapry na populární lokalitu na severu Čech. Na kuličku Nutric Acid mu přišel fascinující šupináč o váze přes 30 kilogramů! „Obrovský kapr pro Petra Štrébla a jeho nový osobní rekord s váhou 30,4 kilogramů! Taková monstra se v České republice netahají každý den,“ uvedla firma LK Baits na sociálních sítích.

 

Druhý kapr – „třicítka“ z Moravy

Tohle ale nebyl jediný kapr z poslední doby, který přesáhl magickou hranici 30 kilo. Dalšího kapřího giganta chytil ostřílený kaprař Tomáš Krist, který je rekordními úlovky kaprů dobře známý. Právě tento rybář dokázal na pískovně na Moravě přelstít neskutečného lysce o váze 30,5 kilogramů. Tohle je prostě další snová ryba!

O tomto kaprovi informovala také rybářská firma LK Baits, protože právě na její nástrahu Sea Food v průměru 30 mm velkého kapra Tomáš Krist ulovil. „Tomáš Krist s 30,5 kg v obklopení mladých rybáčků! Legendární Sea Food v 30 mm zabodoval! Gratulace!“ uvedla rybářská firma Lukáše Krásy.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -