DomůTrendyHromada krmení na kapry nebo nástrahy na dravce zdarma? Česká firma hledá...

Hromada krmení na kapry nebo nástrahy na dravce zdarma? Česká firma hledá testera do svého týmu!

- Reklama -

Testeři rybářského vybavení jsou nedílnou součástí rybářských firem. Právě tito lidé se starají o to, aby se o produktech dané firmy mluvilo. Testeři pak mají od dané rybářské firmy mnoho výhod, třeba v podobě rybářského vybavení. Chtěli byste být takovým testerem? Pak máte šanci! Právě takového rybáře hledá česká firma ZFish! Co musí takový rybář umět?

Ilustrační foto: ZFish

Česká firma ZFish na sociálních sítích uvedla, že hledá do svého týmu rybářského testera, jehož náplní práce bude třeba tvorba zajímavého rybářského obsahu. „Hledáme do naší party člověka, který je skvělý rybář, ale zároveň parádní tvůrce obsahu, a má rád hru s písmenky a foťákem,“ uvedla česká firma ZFish.

Co musí ideální kandidát na tuto pozici umět? Firma ZFish si představuje to, že půjde o rybáře, který umí chytat jak kapry, tak ale i dravce na přívlač. Zároveň je důležité, aby uchazeč o místo testera firmy ZFish uměl pracovat s kamerou i foťákem, a byl schopný mluvit do kamery. Klíčovou dovedností je také schopnost psát články od vody.

Na co se vlastně může nový tester ZFish těšit? Firma nabízí například velmi „hutný“ budget ve formě produktů od značek ZFish, Asso, Mapso, Extracarp nebo Filfishing. Firma pak ale ještě nabízí velmi atraktivní slevy na další značky, anebo hromadu krmení na kaprařské výlety. Jestli vás tato nabídka zaujala, pak stačí napsat do firmy ZFish.

 

Nadupané novinky pro rybáře ZFish 2022!

Česká firma ZFish na začátku roku představila několika novinek pro rybáře na novou sezónu 2022! Co firma ukázala? Hodně zajímavý je například akční set 2 dělených prutů, ke kterým firma dodává přímo pouzdro „na míru“. Rybáře pak ale hodně zaujaly i nové svítí swingery, které nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti.

ZJISTĚTE VÍCE: Novinky pro rybáře ZFish! Nadupané pruty nebo svítící swingery

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -