DomůAkční nabídkaNadupané novinky pro rybáře! Česká firma představila TOP produkty pro rok 2022

Nadupané novinky pro rybáře! Česká firma představila TOP produkty pro rok 2022

- Reklama -

ZFish zdar! Nejprve nám dovolte, abychom vám všem popřáli do nového roku vše nejlepší! Hlavně hodně zdraví, a konečně trochu klidu od COVIDU, a samozřejmě u vody jen samé super zážitky a spoustu krásných úlovků. Jelikož máme novou sezónu před sebou, rádi bychom vám představili několik žhavých novinek pro sezónu 2022! Tyhle TOP produkty najdete na našem e-shopu ZFish.cz za super nízké ceny!

Ilustrační foto: ZFish.cz

 

Kaprové pruty Sunfire Stalker + pouzdro

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

První zajímavou novinkou je ZFISH COMBO 2X PRUT SUNFIRE STALKER + POUZDRO! Tahle sada je složena ze dvou velice oblíbených stalkerových prutů spolu s pevným transportním obalem určeným přímo pro tyto pruty. Rybář si tak pořídí „všechno“ pěkně najednou, což je výrazně pohodlnější, a nakonec i levnější.

Pokud rybář hledá pruty na kapry, se kterými si užije hlavně hromadu zábavy, pak je právě našel. Kaprové pruty Sunfire Stalker mají krásně tenký blank, který zaručuje ohromnou dávku adrenalinu a vzrušení. Na prutech najdeme krásnou, korkovou rukojeť, která se velmi pohodlně drží, a také spolehlivě pevné sedlo na naviják. Samozřejmostí jsou i kvalitní očka, která jsou rozmístěna po blanku tak, aby jimi navazovací materiál procházel s maximální precizností.

Tohle jsou pruty, které si okamžitě oblíbíte! Jak je uvedeno, tak k prutům se dodává pevné pouzdro, které je určené přímo na tyto pruty. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení nějaké kvalitní stalkerové sestavy, tento COMBO SET je jednoduše jak se říká „značka ideál“, a navíc ušetříte zhruba 400 korun! A to se už vyplatí!

 

Svítící swinger FILFISHING BITE INDICATOR EXC REFLEX

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

TOP novinka pro milovníky kaprů pro novou sezónu 2022! Do tohoto nového swingeru se okamžitě zamilujete, protože nabízí fakt hodně nadupané vlastnosti, přitom jeho cena je více než příznivá! Takový swinger by u jiných firem stál výrazně více! Co tahle věcička vlastně umí?

Tento nový swinger se může pochlubit jednoduchým nastavením a 7 barevnými variantami nasvícení. Rybář si tak může zvolit červené, modré, zelené, žluté, tyrkysové, bílé nebo fialové zbarvení během několika okamžiků. Vše podle jeho požadavků! Hlavní změnou a výhodou je ale vylepšený úchyt vlasce nebo šňůry, který se velice snadno uvolňuje, a tak předchází nechtěnému napínání a tahu vlasce v momentě záběru při zvednutí prutu. Super!

 

Pouzdro na rybářské doklady ZFish

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tu situaci zná každý rybář: Po několika vycházkách, kdy rybáře ještě třeba přepadne déšť, rybářské doklady častokrát připomínají onen pověstný „salát“. Jak tomu zabránit? Pořiďte si praktické (a krásné) pouzdro na rybářské doklady od firmy ZFish.

Do tohoto pouzdra pohodlně, bezpečně, a hlavně přehledně uložíte všechny vaše rybářské doklady, takže nehrozí, že je budete neustále hledat nebo narovnávat zmuchlané z kapes. Bomba! Velkou výhodou je, že toto pouzdro je vyrobené z kvalitního, vodě odpudivého materiálu. Takže vaše doklady jsou v bezpečí!

 

Podběrák na přívlač FILFISHING SPIN

Výrobek je dostupný na e-shopu ZFish.cz za nejnižší cenu na trhu!

Chystáte se na jaře na pstruhy? Pak máme pro milovníky přívlače, brození a aktuálního Trout Area chytání pstruhů nově v nabídce tento povedený a praktický podběrák typu „RAKETA“, jehož největší výhodou je snadný transport, manipulace a hlavně pogumovaná síťka, která zabraňuje absorbování zápachu a je velice šetrná k rybám, protože minimalizuje otírání ochranného slizu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -