DomůAkční nabídkaJahodové boilies za 69 korun za kilo: skvělá nástraha na jarní kapry

Jahodové boilies za 69 korun za kilo: skvělá nástraha na jarní kapry

- Reklama -

Jahodová příchuť patří k tomu nejvíce populárnímu ve světě kaprařiny. Není se čemu divit! Právě sladké aroma jahod má skvělé výsledky při lovu kaprů. A to zejména na začátku té „pravé“ sezóny.

Nástrahy a krmení s vůní jahody málokdy zklame. Jedná se o to, že kapři na sladké aroma velmi dobře reagují, takže spolehlivě takové nástrahy a krmení přijímají. Jahoda si pak našla místo i mezi moderními nástrahami – však jahodové boilies je typickou nástrahou a návnadou. Věděli jste, že boilies v příchuti jahody můžete mít už od 69 korun za kilogram?

 

Jahodové boilies TB Baits

Toto jsou extra populární kuličky od ostříleného kapraře Tomáše Blažka, který patří k významným tvářím české kaprařiny. A právě jeho značka na česko-slovenský trh dodává vynikající jahodové boilies, které patří k tomu nejlevnějšímu. Levné jahodové boilies najdete na e-shopu PARYS.

Jahodové boilies TB Baits se dodává v praktických 10kilogramových pytlích. Když si pak rybář výslednou cenu rozpočítá na jednotlivé kilogramy, pak zjistí, že 1 kilo kuliček vyjde na pouhých 69 korun. To je cena, na kterou se ostatní výrobci mohou dívat jen z uctivé vzdálenosti.

Ovšem to neznamená, že toto levné boilies nemá co nabídnout. To ani náhodou! Kuličky obsahují celou řadu atraktivních surovin, které spolu s jahodovou esencí vytváří neodolatelné potravní signály. To, že tyto kuličky jsou skutečně atraktivní, napovídá i doba rozpadu – tak se v závislosti na podmínkách měří na 8 až 12 hodin.

Pokud pak rybář chce, aby kuličky vydržely ve vodním prostředí déle, je vhodné boilies přesypat do pytlíků na boilies. A poté kuličky zavěsit na teplé s suché místo. Díky tomu z boilies vyprchá přebytečná vlhkost, takže to následně ztvrdne. Následně tak vydrží ve vodě podstatně delší dobu. Tenhle fígl funguje!

 

Výrazně červené zbarvení nejde přehlédnout

Dalším výrazným plusem těchto jahodových kuliček je červené zbarvení. Rybář je tak schopný z tohoto boilies vytvářet nepřehlédnutelné „krmné koberce“. A jelikož cena tohoto boilies je opravdu velmi nízká, tak se rybář nemusí bát do vody naházet větší množství krmných kuliček. Takové místo pak zláká nejednoho kapra v okolí.

Rybáři si jahodové boilies TB Baits mohou vybrat ze dvou průměrů. K dispozici je velmi oblíbená velikost 20 mm, která je vhodná jak pro rychlé chytání, kdy chce mít rybář co nejvíce záběrů. Po vytvrzení ale tyto kuličky vydrží na místě poměrně dlouhou dobu, takže s nimi lze cílit i na větší kapry.

Na opravdu velké ryby jsou ale vhodnější větší „koule“ o velikosti 24 mm, které zejména po vytvrzení vydrží na krmném místě velmi dlouho. A jsou navíc odolnější proti nájezdům menší „bílé ryby“, které do návnady často naráží. Aby kuličky vydržely do příjezdu větších kaprů, je proto lepší používat větší velikost.

Neutrácejte za boilies horentní sumy, když nemusíte! S boilies od TB Baits budete mít velké množství kvalitního krmení na kapry, přitom to nebude likvidační pro vaši peněženku. A pokud hledáte krmné boilies na první jarní dny, pak určitě sáhněte právě po jahodě! Jahodové boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Jahodový booster TB Baits

Aby bylo výše představené boilies ještě atraktivnější, je dobré použít levný jahodový booster s výrazným aroma. Jedná se opravdu o vynikající tekutinu, která několikanásobně posílí pachovou stopu krmení. A přitom nestojí ani 100 korun. Levný jahodový booster najdete na e-shopu PARYS.

Jahodový booster slouží k polévání krmného boilies, díky čemuž kuličky budou vysílat do okolí silnou jahodovou vůni, která zláká nejednoho kapra na krmné místo. Aby byl účinek co nejdelší, je dobré nechat zalité kuličky chvíli „odpočinout“. Ve chvíli, kdy necháte booster působit několik desítek minut, tak boilies bude ve vodě vonět podstatně dále.

A jestli náhodou budete chytat na revírech s bahnitým dnem, pak boilies zalijte vodou s boosterem. Proč? Díky tomuto osvědčenému fíglu se voňavá voda „zažere“ do kuliček, takže ty tak budou vydávat lákavé aroma i na bahnitém dně. Tohle je trik ostřílených kaprařů, který nezklame!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Jak to najednou jde prodávat boili za 69 Kč a ne ta 299,- jako dříve…no jo když se chce, tak i jiné zboží zlevnilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -