DomůAkční nabídkaŠílená sleva na hlásiče NASH: na skladě leží posledních 18 signalizátorů

Šílená sleva na hlásiče NASH: na skladě leží posledních 18 signalizátorů

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS spustil jedinečnou akci! Právě v tomto rybářském e-shopu lze nyní sehnat nadupané hlásiče od věhlasné značky NASH. Má to ale háček! Počet zlevněných kusů je výrazně omezený.

Světově známá společnost NASH je i mezi česko-slovenskými kapraři extrémně oblíbená pro její obrovskou spolehlivost a kvalitu. Zároveň je ale tato firma z Ostrovů známá zajímavými inovacemi, které mnohdy vyrazí dech. Pokud jste fanoušky tohoto rybářského brandu, pak vás určitě bude zajímat jedinečná slevová akce na signalizátory NASH.

 

Signalizátory NASH Siren S5R Bite Alarm (Green)

Vynikající signalizátory od anglické firmy NASH jsou nyní k dostání s obrovskou slevou, která je více jak 50 %. Rybář tak může sehnat špičkovou rybářskou elektroniku za takovou cenu, která není nikde jinde k vidění. Ale bacha! Na skladě leží jen několik kousků! Zlevněné signalizátory NASH najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Rybáři, kteří měli tyto přístroje „v rukách“, na nich oceňují špičkové zpracování, které slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Signalizátory jsou vyrobené tak, aby vydržely i náročný lov kaprů v těch nejtěžších obdobích rybářské sezóny. Ani déšť, mráz nebo nečistoty nejsou překážkou!

Přístroje pochopitelně nabízí celou řadu funkcí. Samozřejmostí je pestrý rozsah hlasitostí, které si rybář může na signalizátorech Siren S5R Bite Alarm nastavit. Díky tomu tak rybář může nastavit i takovou hlasitost, která ho upozorní na záběr během silného větru nebo deště, kdy je slyšitelnost nižší.

I když se jedná opravdu o pokročilou technologii od věhlasné anglické společnosti NASH, tak spousta rybářů na těchto přístrojích oceňuje jednoduché a intuitivní ovládání. Rybář tak nemusí být vůbec technický zdatný, aby si nastavil funkce přesně tak, jak mu to vyhovuje. Tohle je hodně důležitá přednost!

Příjemným bonusem je také to, že tyto signalizátory jsou dodávány v PVC pouzdrech. Rybář tak rázem může být v klidu při přepravě signalizátorů na ryby, protože riziko poškození je podstatně nižší. Za tohle velký palec nahoru!

 

Zelené diody mají rybáři rádi

Tyto zlevněné signalizátory Siren S5R Bite Alarm mají zelené diody. Tato barva je mezi rybáři oblíbená z několika důvodů. Zaprvé: zelená barva není tak oslňující, takže rybáře světlo z diody „neoslepí“ při manipulaci s prutem. Zároveň je ale dioda dostatečně výkonná, aby byla vidět na opravdu velkou vzdálenost.

Na signalizátorech od společnosti NASH pak najdeme dvě diody. Jedná dioda je poziční, takže rybář i za špatné viditelnosti vidí, kde se nachází jeho pruty. Druhá dioda je záběrová. Ta slouží k vizuální signalizaci při záběru od ryby. Rybář tak ihned zjistí, na jaký prut mu zrovna bere.

Velkým plusem je také to, že v přístrojích je skutečně citlivý mechanismus, který spolehlivě rozpozná i jemné záběry od opatrných kaprů. Rybářovi se tak nestane, že by prošvihl záběr od potencionálně životní ryby, která někdy zabere velmi opatrně.

Zásadní vlastností je potom také spotřeba energie. Vývojáři tyto signalizátory vymysleli tak, aby byla prodloužená životnost baterie. Díky tomu tak zdroj vydrží „pracovat“ podstatně delší dobu. V signalizátorech je potom napájení CR2 3 V, které ale není součástí balení.

Tyto signalizátory od společnosti NASH nabízí celou řadu vynikajících vlastností, za které byste v jiném případě zaplatili mnohonásobně více. Proto si nenechte upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup, kdy můžete ušetřit balík peněz. Ale bacha! Signalizátorů je fakt málo! Zlevněné signalizátory NASH najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -