DomůAkční nabídkaJak mít více záběrů od úhořů? Zkuste jednoduchý trik, který funguje

Jak mít více záběrů od úhořů? Zkuste jednoduchý trik, který funguje

- Reklama -

Květen je měsícem v rybářské sezóně, který je neodmyslitelně spjatý s lovem úhořů. A právě úhoři teď krásně berou! Aby byl lov ještě úspěšnější, je rozumné vylepšit nastražené rousnice. Jak na to? 

Úhoři jsou dokonalí predátoři, kteří dokážou velmi efektivně hledat kořist i za černočerné tmy. Jak jsou toho schopni? Odpověď najdeme v jejich dokonalém čichu. Právě ten mají tito hadovití predátoři naprosto vytříbený. A toho by měli využít i rybáři! Jak? Stačí posílit pachovou stránku nastražených rousnic.

 

Páchnoucí Predator Booster

Tahle páchnoucí tekutina v minulých sezónách „zbořila“ rybářský trh. Ale není se čemu divit! Rybáři díky tomuto tekutému atraktoru jsou schopni výrazným způsobem vylepšit nástrahu na úhoře. Takže šance na záběr může být výrazně vyšší. Páchnoucí Predator Booster najdete na e-shopu LK Baits .

Páchnoucí roztok Predator Booster pro posílení aroma sumcových pelet

Právě silný zápach Predator Boosteru je tou hlavní zbraní tohoto roztoku. Ve chvíli totiž, kdy rybář tekutinu nanese na rousnice, tak ty začnou vydávat podstatně silnější potravní signály. Ten smrad je fakt hnusný! Díky tomu je ale vyšší šance, že úhoř s pomocí citlivého čichu najde nastraženou rousnici mnohem rychleji.

Jak je možné, že Predator Booster tak smrdí? Vývojáři totiž dokázali v této tekutině napodobit bakteriální proces, který je „k vidění“ například u mrtvých ryb. Právě ve chvíli, kdy se mrtvé rybí maso rozkládá, tak v něm probíhá podobný bakteriální proces, jako v této tekutině.

VIDEO: Jak se používá Predator Booster? Ukázku uvidíte ve videu

A ano! Ten smrad je opravdu silný! Proto důrazně doporučujeme, abyste byli s lahvičkou maximálně opatrní! V žádném případě se vám tekutina nemůže rozlít v autě, anebo nedejbože v bytě. Zároveň buďte velmi opatrní při manipulaci s Predator Boosterem. Neutírejte si třeba ruce do oblečení! Zápach této tekutiny se opravdu velmi špatně smývá.

Dvě rousnice na víčku od krabičky na žížaly a lahvička Predator Booster

Ostřílení lovci úhořů pak dělají to, že záměrně tekutinu kapou také na šňůrku návazce na úhoře. Proč? Právě do této splétané šňůrky se tekutina také „zažere“, takže celá montáž tak bude vydávat silný zápach, díky kterému úhoř může naši nástrahu najít podstatně rychleji.

 

Důležité je pracovat s časem!

Velkou výhodou Predator Boosteru je to, že tento roztok má perfektní přilnavost. Rybář se tak vůbec nemusí obávat toho, že by se tekutina z nahozených rousnic rychle smyla. To ani náhodou! Přesto je rozumné pracovat s časem. Co tím myslíme?

Ve chvíli, kdy nastražíme rousnice na háček, tak je pokapeme páchnoucím roztokem. A pak je vhodné několik desítek vteřin počkat. Právě tak docílíme toho, že se smradlavá tekutina po rousnicích pořádně rozlije – ty tak budou krásně pomazané silně páchnoucí vrstvou. Bomba!

S Predator Boosterem se perfektně pracuje i díky praktické lahvičce s úzkým hrdlem. Díky ní se tekutina po rousnicích snadno aplikuje, takže rybář nemusí nikde nic nanášet – přičemž by se jen „zasmradil“ touto tekutinou. Palec nahoru!

Právě díky zmíněné lahvičce s úzkým hrdlem má rybář velkou jistotu, že nebude spotřebovávat příliš velké množství páchnoucího boosteru na úhoře. Naopak! S tímto úzkým hrdlem je rybář schopný mnohem lépe „kontrolovat“ použité množství tekutiny. Díky tomu tak lahvička vydrží podstatně delší dobu (v drtivé většině případu vydrží celou sezónu).

Jestli si chcete užít lov úhořů na maximum, pak rozhodně doporučujeme vyzkoušet tuhle páchnoucí tekutinu, která výrazným způsobem posílí pachovou stránku nastražených rousnic. Rybář si díky tomuhle jednoduchému triku může při nočních toulkách mnohem lépe zachytat. Tohle rozhodně doporučujeme! Predator Booster najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -