DomůTrendyNový rekord kapra z Pálavy: rybář ulovil šupináče o váze 31,6 kilogramů

Nový rekord kapra z Pálavy: rybář ulovil šupináče o váze 31,6 kilogramů

- Reklama -

Dneska na rybářském internetu koluje fantastická zpráva z Pálavy! Právě tady se totiž úspěšnému rybářovi povedlo ulovit obrovského šupináče. Gigantická ryba je novým rekordem Novomlýnských jezer.

O úlovku gigantického kapra informovala rybářská firma MIKBAITS. Ta zveřejnila několik fotografií obrovské ryby, kterou dokázal ulovit rybář Vojta Štefl. Kdysi se o takových kaprech na Nových Mlýnech jen šuškalo, a teď je to konečně realita. Takže i o Pálavě se už může s jistotou tvrdit, že je domovem „třicítek“.

Rybář Vojta Štefl chytil snového šupináče

 

Gigantický šupináč měl přes 30 kilo

Fotografie obrovského kapra okamžitě obletěly česko-slovenský rybářský internet. Ale nedivíme se! Tenhle urostlý šupináč je rybou „z říše snů“. Jeho váha? Kapr vážil parádních 31,6 kilogramů. A právě tahle hodnota je novým rekordem Novomlýnských jezer.

Obrovský kapr o váze 31,6 kilogramů je novým rekordem Novomlýnských jezer

„Vojtovi se povedla absolutní bomba. Kapr o váze 31,6 kilogramů a délce 115 centimetrů je posunutí podzimního rekordu, kterého chytil Pepa Pavelka,“ uvedla česká firma MIKBAITS na sociálních sítích.

Na co úspěšný rybář obrovského kapra chytil? Tou osudovou nástrahou bylo boilies Ganster G2, které bylo doplněné kuličkou Ronnie Pop Up v příchuti chilli/mango. A právě tahle kombinace rybářovi přinesla kapra, na kterého do konce života nezapomene!

 

Kolik těch „třicítek“ na Pálavě je?

Jak jsme výše uvedli: tenhle aktuální úlovek překonal podzimního kapra Josefa Pavelky, který vážil 31,55 kilogramů. Diskuse se pak vede okolo toho, zdali se jedná o jednu a tu samou rybu, anebo nikoliv. „Jedná se o jinou rybu, která je ve skvělé kondici,“ mají jasno rybáři z firmy MIKBAITS.

Josef Pavelka podzimního kapra o váze 31,55 kilogramů chytil ke konci rybářské sezóny 2022. „Kapr zabral v pravé poledne, což bylo úplně úžasné! Já si totiž kapra mohl užít za denního světla,“ řekl v loňském rozhovoru pro InRybar.cz úspěšný rybář. I tomu se povedlo dostat kapřího velikána na nástrahu od MIKBAITS.

Jen připomeneme, že určitě jinou rybu chytil v loňském roce na podzim také rybář Miroslav Gerát. Tomu se povedlo dostat na břeh šupináče o váze 30,5 kilogramů. „Vyvážel jsem do 400metrové vzdálenosti,“ řekl na podzim úspěšný rybář magazínu InRybar.cz.

Zdroj: MIKBAITS, Foto: Vojta Štefl (se souhlasem)

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -