DomůNovinkyJakub Vágner „drtí“ obrovské candáty na Labi! Jak je známý rybář chytá?

Jakub Vágner „drtí“ obrovské candáty na Labi! Jak je známý rybář chytá?

- Reklama -

Není tomu tak dávno co jsme informovali o obrovských štikách, které dokázal chytit náš nejslavnější rybář Jakub Vágner. Teď se ale zkušený lovec zaměřil na jiný druh. Ano! Na řece Labi se Jakub Vágner pokusil ulovit velkého candáta. A povedlo se mu to! Na háček dostal trofejní rybu, kterou ale ještě neukázal. „Šetří“ si ji do nového dílu Rybích legend.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Aktuální počasí je jako dělané pro lov velkých dravců. A to moc dobře ví i Jakub Vágner, který byl k vidění na řece Labi. Právě na této populární lokalitě se náš nejznámější rybář pokusil o ulovení velkého candáta. A povedlo se mu to! Slavný rybář na facebooku zveřejnil fotografii velkého candáta. Ovšem!

NOVINKA FOX: Super levný vlasec na kapry! 1000 metrů vychází na pár korun!

Fotografie, kterou Jakub Vágner pustil ven, ukázala nejmenší rybu, kterou diváci v novém dílu Rybích legend uvidí. „S Martinem se nám pro vás podařilo natočit další podstatnou část Rybích legend, které se jednoho dne budou vysílat v ČT. Tento candát byl tím nejmenším. Máte se na co těšit!“ prozradil Jakub Vágner.

 

VIDEO: Jakub Vágner láká na nové díly!

Jakub Vágner ve videu přímo od vody prozradil, že se mu povedlo dostat krásnou rybu, kterou diváci uvidí v novém dílu jeho pořadu Rybí legendy. „Musím říct, že chytit velkého candáta v České republice není vůbec žádná legrace. A dneska to přišlo! Máte se fakt, fakt na co těšit,“ láká nejznámější český rybář na další díly jeho populárního seriálu na České televizi.

Ten, kdo si představuje, že natáčení v ledové vodě Labe je procházka růžovou zahradou, se šeredně plete. Natáčení nového dílu o candátech totiž komplikují právě nízké teploty, kvůli kterým je toto rybaření fakt velká dřina! Navíc, známý rybář je spolu s kameramanem ve vodě dlouhé hodiny!

„Musím říct, že jsme si dávali 12, 13 hodinovky na belly boatu. Doopravdy „kulky“ zmrzlé jak medvěd! Šílené! Ráno se vzbudíte ještě za tmy, jdete do vlhkých prsaček. No a kopete takhle celý den, házíte a házíte. A večer v 22 hodin konec, pak se jdete vyspat do auta, a ráno nanovo. Takže takhle jsme prožili několik dní,“ popisuje obrovskou dřinu Jakub Vágner.

Rybí legendy: Mrkněte na seriál Jakuba Vágnera v České televizi

A kdy tento nový díl s velkými candáty diváci uvidí? „Máme ještě do konce roku doopravdy hodně, hodně točení. Masakrujeme se s hlavatkou, to je veliký oříšek. Když se to všechno podaří, tak uvidíte nové Rybí legendy někdy ke konci příštího roku,“ prozradil Jakub Vágner.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -