DomůAkční nabídkaNovinka od firmy FOX: Cenově dostupný vlasec na kapry, 1000 metrů vychází...

Novinka od firmy FOX: Cenově dostupný vlasec na kapry, 1000 metrů vychází na pár korun

- Reklama -

Kvalitní vlasec na kapry je základním pilířem k úspěšnému lovu kaprů. Je to logické! Pokud nemá rybář na cívce navinutý kvalitní vlasec, pak nemůže počítat s úspěšným zdoláním velkého kapra. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní vlasec na kapry nemůže být levný. Chyba lávky! Například anglická značka FOX na rybářský trh dodává super levný vlasec na kapry, který ale nabízí TOP kvalitu. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Vlasec na kapry FOX Carp Mono

Perfektní kaprový silon, který zaujme každého rybáře na první pohled. První věc, kterou si tento silon získá každého rybáře, je jeho nízká cena. Ano! I když je na cívce tohoto vlasec „vyražena“ liščí hlava symbolizující firmu FOX, tak přesto je tento silon na kapry hodně levný. Skutečně! 1000 metrů tohoto kaprového vlasce vychází na méně jak 300 korun. Tohle je prostě skvělá cena! Levný vlasec na ryby FOX je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Přitom toto vlákno na kapry nabízí perfektní vlastnosti. Čím začít? První velkou výhodou tohoto vlasce je to, že má nízkou průtažnost. To je zcela zásadní při chytání ve velkých vzdálenostech. Ano! Právě nízká průtažnost zaručuje to, že zásek i z velké vzdálenosti bude úspěšný. Tohle je hodně důležitá vlastnost!

Další důležitou předností tohoto kaprového silonu je nízká paměť. Zase: Ta je extrémně důležitá proto, že se na vlákně nevytváří žádné nepříjemné obloučky nebo nerovnosti. Právě tyto zmíněné nepříjemnosti pak mohou případně vadit při nahazování nebo vyvážení. Ovšem! U silonu FOX Carp Mono tohle nehrozí. Palec nahoru!

Když už jsme u toho nahazování, tak vlasec na kapry FOX Carp Mono je k dostání i v tenčích průměrech, se kterými lze nahazovat do hodně velkých vzdáleností. Díky tenčímu průměru vlasec skvěle prochází očky udice při nahození, takže nedochází k přebytečnému tření. Takže montáž letí ve výsledku podstatně dále. Paráda!

Samozřejmostí je velká odolnost tohoto vlasce při chytání v blízkosti překážek, anebo na těžkém terénu. Vlasec na kapry FOX Carp Mono má vysokou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko přetržení. Zároveň tento vlasec má vysokou pevnost v uzlu, a proto se tolik hodí k lovu těch největších kaprů.

Silon na kapry FOX Carp Mono je k dostání v několika průměrech. Rybáři si toto vlákno mohou vybrat v populárních 0,30 nebo 0,33 mm. Tyto zmíněné průměry jsou velmi vhodné právě i při nahazování do velkých vzdáleností. Dalším průměrem je 0,35 mm, který je vhodný i při chytání na těžších terénech. Do super těžkých podmínek je pak vhodný nejhrubší vlákno o průměru 0,38 mm.

Na tomhle vlasci na kapry máme rádi také to, že je k dostání v nenápadném, zeleném zbarvení. Právě toto zbarvení patří mezi rybáři k nejoblíbenějším, protože takto zbarvené vlákno je špatně viditelné téměř na jakémkoliv povrchu. Tudíž kapr jen tak nerozpozná zradu. Super! I proto tento vlasec na kapry je suprově vhodný na silně prochytávané vody, kde si zkušení a opatrní kapři dávají „pozor na všechno“.

Jaký vlasec na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní vlákno na kapry, které nabízí vysokou pevnost a odolnost, nízkou průtažnost, téměř nulovou paměť nebo nenápadné zbarvení, pak se rozhodně podívejte na tenhle silon od firmy FOX. Tento kaprový vlasec nabízí spoustu suprových vlastností, přitom je k dostání za super nízké peníze. Cenově dostupný vlasec na ryby FOX je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -