DomůNovinkyJakub Vágner přelstil gigantického sumce. Dravec měřil přes 250 centimetrů

Jakub Vágner přelstil gigantického sumce. Dravec měřil přes 250 centimetrů

- Reklama -

Slavný rybář Jakub Vágner je neodmyslitelně spjatý s obrovskými sumci. Právě lov těchto predátorů ho proslavil. A Jakub Vágner doteď na sumce nezanevřel. Na začátku sezóny chytil další monstrum. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

U Jakuba Vágnera jsou zimní výpravy za sumci do zahraničí už tradiční záležitostí. Za hranicemi naší země hledá obrovské vousaté dravce, které se snaží přelstít. A právě při jeho poslední výpravě se mu spolu s jeho parťákem Honzou povedlo přelstít nefalšované „sumčí monstrum“.

 

Výpravu komplikovaly těžké podmínky!

O obrovské rybě informoval sám slavný rybář Jakub Vágner na sociálních sítích, kde zveřejnil také fotografie obrovské ryby. Než se mu ale povedlo potěžkat tohoto obrovského predátora, musel slavný rybář přetrpět velmi těžké podmínky.

VIDEO: Jeden z obrovských lednových sumců Jakuba Vágnera

„Tak mám za sebou tradiční zimní výpravu na sumce. Musím říci, že tentokrát to byl neskutečný boj s počasím. Byla zima, pršelo, foukalo a aktivita sumců byla velmi mizerná,“ svěřil se Jakub Vágner svým fanouškům.

 

Jakub Vágner chytil sumce přes 250 čísel

Jenže! Jak je u tohoto rybáře dobře známé, ani pořádně těžké podmínky ho nepřiměly odjet domů. Naopak, rybářská hvězda „se kousla“, a spolu s parťákem Honzou Jakub Vágner vydržel u vody i přes hodně těžké podmínky. A vyplatilo se!

„Poslední tři dny přišel brutus mazec. Svatý Petr nám všechnu tu dřinu a vytrvání královsky vrátil. Padla i hranice „BIG SMARTASS“ – tak říkáme rybám nad 250 centimetrů. Na leden prostě vydřená ryba, ze které mám obrovskou radost,“ těšilo slavného rybáře.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -