DomůAkční nabídkaJarní „zbraně na kapry“ Michala Kučery: Tyhle nástrahy fungují i ve studené...

Jarní „zbraně na kapry“ Michala Kučery: Tyhle nástrahy fungují i ve studené vodě

- Reklama -

Ten pravý začátek sezóny je konečně tady. Ovšem, první vycházky k vodě mohou skončit neúspěchem, protože voda v revírech je pořád studená. Firma Mikbaits nabízí ale nástrahy i do těchto podmínek. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zná asi každý rybář: Na začátku rybářské sezóny se může na rybách jeden den docela dařit, a ten druhý den to „ani nepotáhne“. Čím to je? Tyto výpadky v záběrech můžou být zapříčiněné třeba neustále se měnícími se podmínkami. Počasí bývá na jaře dost proměnlivé, což má na chování ryb velký vliv.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na další faktory, třeba nánosy mrtvé vegetace v našich revírech, anebo na nízkou teplotu vody na začátku sezóny. Proto je důležité do takových podmínek zvolit nástrahu, která spolehlivě pracuje i za nízkých teplot, a která se na zanesených vodách neztratí. A přesně takové najdeme i v sortimentu společnosti Mikbaits od Michala Kučery.

 

Vyvážené nástrahy Mikbaits Wafters

Vynikající nástraha pro jarní lov kaprů. Proč? Protože nabízí přesně takové vlastnosti, které v daných podmínkách potřebujeme. Zaprvé: Vyvážené nástrahy na kapry Mikbaits Wafters mají výrazné aroma. Rybáři si je mohou vybrat ve 4 příchutích – půlnoční pomeranč, pikantní švestka, pampeliška, ananas N-BA. Jakou vybrat? Za nás vyhrává pampeliška, která je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Další velkou výhodou těchto nástrah je jejich průměr 12 mm, který je při lovu ve studené vodě naprosto ideální. Díky této atraktivní velikosti nástrahu sebere i pasivnější kapr, který zrovna „nežere ve velkém“. Zatřetí: Všimněte si, že tyto nástrahy mají krásně kontrastní zbarvení, takže jdou skvěle vidět i na hodně zaneseném dně. Tohohle si všimne každý kapr!

Tou největší výhodou je pak „chování“ této nástrahy ve vodním prostředí. Jak název napovídá, jde o vyváženou nástrahu, která se jen lehce vznáší nad nánosy na dně. Až ve chvíli, kdy proud zesílí (třeba díky pohybu ryby) se nástraha více nadzvedne nad dno. Že je to k ničemu? Omyl! Přesně takové chování například napomáhá k tomu, aby se nástraha kaprovi lépe „nabírala do tlamy“.

Vyvážené nástrahy nepoužívají rybáři jen při klasické kaprařině, ale s velkou oblibou jej pod háček „nabíjí“ například i milovníci feederu. Vyvážená nástraha MIkBaits Wafters je vymyšlena pro rychlé chytání ryb v těžkých podmínkách. Pokud vás nástraha zaujala, pak si ji můžete prohlédnout na rybářském e-shopu Chyť a pusť.

 

Plovoucí boilies Mikbaits Ronnie pop-up

Tohle je plovoucí boilies na kapry „z dílny“ Michala Kučery, které si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. A to i při prvních jarních vycházkách, kdy tahle nástraha dokáže zaujmout i jinak pasivní kapry. Samozřejmostí je to, že tato nástraha plave, takže se krásně nadzvedne nad nánosy na dně. Ale těch dalších předností, které toto plovoucí boilies nabízí, je více. Mikbaits Ronnie pop-up je dostupné na e-shopu Chyť a pusť za rozumné peníze.

Plovoucí kuličky boilies Mikbaits Ronnie Pop Up

Toto plovoucí boilies má při jarním lovu kaprů skvělé výsledky i díky výrazné vůni. Tu si lze vybrat ze 3 variant. První je plovoucí boilies scopex + CC, druhá příchuť je potom pink pepper Lady. Za nás je ale prostě nejzajímavější mandarinka, která voní opravdu dokonale, a při jarních lovech kaprů spolehlivě funguje. Doporučujeme!

Dalším velkým plusem je potom i výrazné zbarvení, kdy všechny příchutě jsou vyrobeny v reflexních barvách. Takže plovoucí nástraha jde perfektně vidět i na hodně zaneseném dně. A nesmíme zapomenout ani na atraktivní 14 mm průměr, který je pro první vycházky na kapry naprosto ideální. Pokud se vám toto plovoucí boilies od Michala Kučery líbí, pak se podívejte na rybářský e-shop Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -