DomůAkční nabídkaJednoduché uzení ryb: stolní udírnu za pár korun si můžete vzít k vodě

Jednoduché uzení ryb: stolní udírnu za pár korun si můžete vzít k vodě

- Reklama -

Uzené ryby patří k největším pochoutkám! Jak si ale jednoduše vyudit ulovenou rybu, když nemáme klasickou udírnu? Řešením může být šikovná stolní udírna na ryby od renomované firmy Zebco.

Taky tak milujete uzenou rybu? Uzené rybí maso je delikatesa, kterou si jen málokdo nechá ujít. V Česku jsou uzené ryby docela drahé, proto je lepší si rybu vyudit doma. Jak to ale udělat, když nemáme klasickou udírnu? Mrkněte se na tuhle šikovnou udírnu od rybářské firmy Zebco.

 

Stolní udírna Zbeco SmokEasy

Tohle je šikovná stolní udírna na ryby, kterou si rybáři fakt zamilovali. Ale není se čemu divit! Právě tahle udírna je totiž praktická, skladná, a přitom stojí jen pár korun. Levnou stolní udírnu Zebco SmokEasy najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Jednu z největších výhod vidíme v super jednoduchém použití. S touhle udírnou si vyudí ulovenou rybu fakt každý rybář. Jak to funguje? Udírna se skládá z několika částí. Ve spodku udírny jsou dva hořáky, které rozehřejí piliny v udírně. A právě ty pak vydávají tolik specifický kouř a teplo. Ve vrchní části je potom místo pro uložení rybího masa, které se udí.

Zásadním plusem je to, že rybář nemusí shánět někde „dřevo na uzení“. Ne, stačí použít zmíněné palivo do této udírny (udící piliny), které maso spolehlivě vyudí. A další výhodou jsou dva zmíněné hořáky, které mají dostatečnou výhřevnost na to, aby palivo pořádně zahřály. Za tohle palec nahoru!

VIDEO: Princip fungování stolní udírny typu Zebco SmokEasy (ve videu je udírna od jiné značky)

Díky tomuto jednoduchému použití si může tuhle stolní udírnu pořídit opravdu každý rybář/ka. Pokud tedy máte rádi uzené rybí maso, tak v tomhle případě není co řešit – do hořáků stačí nalít palivo, do udírny stačí vložit piliny, a vše je připraveno k uzení!

 

Udírna je vyrobena z nerezové oceli

Tato stolní udírna Zebco SmokEasy je velmi praktická i díky použitému materiálu. Je vyrobena z odolné nerezové oceli, ktará slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Rybář se tak může spolehnout, že udírna vyudí spoustu rybího masa!

Díky tomu, že se udírna skládá z několika částí, tak se také velmi komfortně čistí. Udírnu prostě stačí rozebrat, a pak ji pořádně vyčistit od vyhořelého paliva, ale také třeba mastnoty z rybího masa. Často je to jednodušší a rychlejší než čistit gril.

Na této stolní udírně hodně rybářů pak oceňuje také malé transportní rozměry. Ty jsou jen 43 x 27,5 x 11 centimetrů. A právě proto si mnoho rybářů tuto udírnu vozí s sebou k vodě při déletrvajícím pobytu u vody. Přece jen: vyudit si takovou čerstvě ulovenou rybu rozhodně „není na škodu“!

Jen jedno upozornění: při uzení s touto stolní udírnou dbejte na to, aby po rozpálení paliva byla udírna na rovném a pevném povrchu. Je třeba si uvědomit, že i když rybář „nebude pracovat“ s otevřeným ohněm, přesto si musí dávat pozor na převržení udírny, třeba v blízkosti rybářského tábora.

Pokud si chcete zkusit jednoduché uzení ryby, pak se určitě podívejte na tuto praktickou stolní udírnu Zebco SmokEasy. Jedná se o šikovné zařízení, které zhotoví neodolatelnou pochoutku za krátkou dobu. Levnou stolní udírnu najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -