DomůAkční nabídkaJednoduchý lov amura z hladiny: tahle vychytávka skvěle funguje na amury

Jednoduchý lov amura z hladiny: tahle vychytávka skvěle funguje na amury

- Reklama -

Lov amura z hladiny je jednou z nejúčinnějších metod lovu „stříbrných torpéd“ během parných letních dní. Jak ale jednoduše nastražit pečivo? K tomu slouží geniální vychytávka od anglické značky NASH.

Asi každý rybář už letos zažil, že při pohledu na hladinu oblíbeného revíru spatřil obrysy odpočívajících amurů. Ryby jen tak lenivě postávaly těsně pod hladinou, takže jakákoliv snaha je chytit u dna je v tu chvíli naprosto marná. Rybář ale může právě takto postávající amury během letních dní úspěšně chytat s pomocí pomůcky od renomované společnosti NASH.

 

Závěska na pečivo NASH Bread Bomb

Tyto silikonové závěsky na pečivo jsou hitem každé léto. Právě v tomto období se amuři často drží u hladiny, takže lov na položenou nedává smysl. S Bread Bomb je ale rybář schopný prezentovat pečivo přímo na hladině, což postávající amury těsně pod hladinou zaujme. NASH Bread Bomb najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zmíněná silikonová zarážka nabízí při lovu amurů hned několik výhod. Zaprvé: tato pomůcka je parádně elastická, takže rybář se může spolehnout, že závěska pečivo velmi silně obtáhne. Díky tomu tak rybář může při nahození dát „do prutu“ větší razanci, aniž by nastražené pečivo vypadlo. Tohle nemá chybu!

Jeden trik: před nahozením je vhodné nastražený kus pečiva „na vteřinku“ namočit ve vodě. Tím se tak do pečiva vsákne voda, která zvýší hmotnost nástrahy. Rybář je tak v tuto chvíli schopný nahodit podstatně dále, takže se může dostat i do vzdálenějších míst, kde většinou postávají ti větší amuři.

VIDEO: Lov amura z hladiny s Bread Bomb. Větší adrenalin v létě nezažijete!

Dalším obrovským plusem je to, že silikonové závěsky Bread Bomb mají průhledné zbarvení. Takže ani zkušený a velmi opatrný amur hned tak nerozpozná lest. Proto je tato pomůcka od anglické značky velmi vhodná i při lovu skutečně velkých amurů na silně prochytávaných vodách.

 

Vysoká šance na úspěšný zásek

Zásadním faktorem úspěchu Bread Bomb je to, že při nastražení se špička háčku stočí směrem ke dnu. A teď si to představte: amur k nastraženému kusu pečiva připlouvá zespoda. A právě proto je důležité, že špička háčku je stočena právě tímto směrem.

Tento fakt tak stojí za tím, že záběry od amurů na hladině jsou mnohonásobně úspěšnější, protože volná špička háčku se zapíchne přímo do tlamy amura. Šach mat! V tu chvíli pak nastává dechberoucí souboj, na kterých rybář jen tak nezapomene.

Rybář si pak může vybrat ze dvou velikostí Bread Bomb. Menší závěska na pečivo je vhodnější pro chytání poblíž zatopené vodní vegetace u břehu nebo pod převislými stromy, kde se amuři často zdržují – ať už kvůli potravě nebo úkrytu.

Nástraha z pečiva na ryby plave na hladině

Větší závěska Bread Bomb potom pojme více pečiva, takže rybář je schopný s takovou nástrahou nahodit podstatně dále. Takže jestli se chcete dostat k amurům, kteří se zdržují ve vzdálenějších oblastech revíru, pak určitě sáhněte po větších závěskách.

V balení potom rybář vždy najde hned 3 závěsky na pečivo Bread Bomb. Rybář by tak musel být opravdu „velký nešika“, aby všechny 3 závěsky utrhl během jedné sezóny. Takže tyto pomůcky rybářům vydrží většinou skutečně hodně dlouho.

Pokud si v aktuálních letních dnech chcete zachytat, pak se určitě podívejte na tyto závěsky od anglické značky NASH. Bread Bomb je skutečně jednoduchá, ale geniální pomůcka, se kterou si u vody zažijete spoustu zábavy, i když ryby na položenou vůbec neberou. Bread Bomb najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Já osobně na amury jediné bublinu delší navázec cca25az30cm na rameno háčků kuličku plovoucí materijal korek polistyren a kukuřicky nebo i jinou lehčí navnadu a mám úspěchy nemám nic proti novotam ale to co se prodává a různé produkty úspěšnost nulová nebo minimální zjištěno od ruznejch rybářů ale to je věc každého je dost ruznejch možnosti já zůstávám při svém jak jsem zhora uvedl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -