Rybník Šimlochy

- Reklama -

Soukromý revír rybník Šimlochy leží v Jihomoravském kraji nedaleko obce Vojkovice u Brna a jen pár kilometrů od samotného Brna. Soukromý revír rybník Šimlochy je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Šimlochy je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Šimlochy tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Šimlochy nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo nádrže roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Šimlochy jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Šimlochy si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Šimlochy je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry nebo líny. Nechybí ale ani dravci – především štiky a candáti. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 3,6 ha

Kraj: Jihomoravský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek

 • Denní (od rozednění do setmění): 100 korun/prut

Poznámka: Možnost jiné doby lovu. Nutné se telefonicky dohodnout!

 

Pravidla lovu:

Úvodní ustanovení

 • Rybolov na rybníku smí být prováděn jen způsobem, odpovídajícím zásadám výkonu sportovního rybolovu, ochrany ryb a jiných vodních živočichů, jakož i ochrany přírody. Je povolen pouze sportovní rybolov při dodržení níže uvedených zásad a pravidel.
 • Zájemcům o rybolov, kteří nejsou členy Rybářského sdružení Vojkovice (“Dále jen RSV“) je rybolov povolen jen na povolenky vydané RSV. Prodej a náležitosti povolenek jsou popsány dále.
 • Každý rybář je povinen seznámit se před zahájením lovu s provozním a rybářským řádem a bezprostředně jej dodržovat

 

Osoby oprávněné ke kontrole dodržováni tohoto řádu

 • Osobami oprávněnými ke kontrole dodržování tohoto řádu (dále jen „kontrolní orgán“) jsou všichni členové RSV, porybný – p. Bednář. Kontrolním orgánem je pak i obecní policie.

 

Základní zásady

 • Je zakázáno rozdělávání ohňů a parkování je povoleno jen na vyznačených místech v okolí rybárny
 • Je zakázáno k lovu používat prostředků výbušných, látek otravných a omamných, jakýchkoli bodců, lapaček, udic bez prutů. Je zakázáno střílet ryby, tlouci je pod ledem, lovit je do rukou a do ok. Je zakázáno podsekávání ryb, lovit ryby elektřinou a užívat jakýchkoli stálých zařízení k lovu ryb. Je zakázáno lovit ryby na bójky, které nejsou součástí udice.
 • Rybář je povinen chovat se na lovném místě tak, aby svým jednáním nijak nenarušoval pobyt ostatních lovících, je povinen udržovat na místě pořádek a čistotu. Je zakázáno ponechávat odpadky na břehu, nebo je odhazovat do lesa či do vody.

 

Povolenky a denní záznam o úlovku

 • Povolenka a její cena se odvíjí od počtu prutů, na které hodlá rybář chytat a to bez časového omezení, maximálně však na dobu, kterou RSV určilo k rybolovu. Cena za 1 prut = 100,-Kč
 • Povolenky prodává přítomný člen RSV, nebo pověřený zástupce. Cena jednotlivých typů povolenek vzniká dohodou mezi RSV a zájemcem o lov.
 • Na povolence se uvádí číslo a její cena.
 • Povolenku je povinen mít lovící u rybníka při sobě k předložení kontrolnímu orgánu.

 

Pravidla lovu

 • Denní doba lovu se stanovuje takto: – od rozednění do setmění – jiná doba chytání je možná na základě telefonické domluvy s porybným (p. Bednář – 775 767 596) – pronájem celého rybníku je možný po telefonické domluvě s porybným, případně předsedou p. Landsmanem – 607 707 085 – možnost nočního lovu od července do září po dohodě s porybným
 • Chytání je povoleno pouze na vyznačených místech
 • Lovci musí být při lovu na dohled u prutů tak, aby v případě potřeby s nimi mohli okamžitě manipulovat.
 • Rybář je povinen mít u sebe podběrák, vyprošťovač háčků, vezírek a metr. Doporučujeme také podložku na šetrné uložení vylovené ryby a sprej na ošetření rány po háčku.
 • Rybář je povinen předložit povolenku a umožnit nahlédnutí do vezírku a přeměření uchovávané ryby členům kontrolního orgánu.
 • Ryba uložená ve vezírku se považuje za ponechanou, tento úlovek není možné vyměnit za jinou rybu. K přechování ulovené ryby musí být použit vlastní vezírek s kruhy, nebo jiné vhodné zařízení, které ryby nepoškozuje.
 • Při vylovení a manipulací s rybou je rybář povinen s ní zacházet šetrně a použít navlhčenou podložku zabraňující poškození ryby. Je zakázáno jakkoliv zpracovávat ponechané ryby na místě, či v okolí rybníka

 

Sankce

 • Při jakémkoliv porušení pravidel provozního a rybářského řádu bude návštěvník vykázán z areálu bez jakékoliv náhrady a s možným zákazem budoucího lovu V

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Šimlochy

Web: simlochy.cz

Telefon: 775 767 596

Předchozí článekRybník Lhéta
Další článekRybník Popůvky
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den, Zdeňku,

   doporučujeme kontaktovat přímo správce rybníku. Ten Vám podá nejaktuálnější informace…

   Děkujeme za pochopení!

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -