Štěrkáč Zaječí

- Reklama -

Soukromý revír Štěrkáč Zaječí leží v Jihomoravském kraji, nedaleko Břeclavi a jen pár desítek kilometrů od Brna. Soukromý revír Štěrkáč Zaječí naleznete jen pár kilometrů od legendárních Novomlýnských jezer. Štěrkáč Zaječí, jak už jeho název napovídá, je bývalé štěrkoviště, přesněji řečeno se jedná o soustavu propojených štěrkovišť. Tento soukromý revír má rozlohu 14,5 hektarů. Hloubka revíru se pak pohybuje okolo 4 až 5 metrů.

Prostředí okolo soukromého revíru Zaječí nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo Štěrkáče Zaječí rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný stín i v těch největších parnech. Navíc břehy okolo soukromého revíru jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Štěrkáč Zaječí si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru se loví na 3 pruty, ale pouze s háčky bezprotihrotů. Rybářská sezóna na Štěrkáči Zaječí je od dubna do listopadu a loví se přes den, ale i v noci. Rybáři si mohou své úlovky za příplatek i ponechat. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

sterkac zajeci 3Štěrkáč Zaječí je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Samozřejmě na své si tady přijdou i milovníci dravých ryb, protože v Štěrkáči Zaječí žijí nádherní sumci nebo štiky. Chloubou revíru pak je několik druhů jeseterů, a nechybí ani bojovné a gigantické vyzy! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

sterkac zajeciRozloha revíru: 14,5 ha

Kraj: Jihomoravský

 

Nejlepší cesta k revíru: obec Zaječí, štěrkovna Zaječí

 

ŠTĚRKÁČ ZAJEČÍ

 

Informace o lovu ryb na revíru

sterkac zajeci 8Pravidla lovu:

Duben – Listopad

6:00 – 22:00 denní
22:00 – 6:00 noční

Po telefonické dohodě lze dohodnout termín lovu i mimo sezónu.(minimální počet 5 rybářů).

Lovíme systémem  „chyť a pusť“ na tři pruty.
Lovíme na háčky bez protihrotu!!!

SYSTÉM LOVU:

  • Ryby se loví systémem „chyť a pusť“ maximálně na 3 pruty!
  • Lovíme všechny druhy ryb na jednoháček bez protihrotu!
  • Je zakázáno lovit na mrtvou rybku a také na pletenou šňůru!

Rybář musí mít k lovu: podběrák o min. rozměrech 80 x 80 x 80 cm, podložku pod rybu, pean. Podložku pod rybu či podběrák si může rybář zapůjčit – 50 Kč jedno zapůjčení.
V nočním režimu musí být lovné místo osvětleno – (elektrické světlo, louče, aj.).
Povolenka k rybolovu musí být umístěna na VIDITELNÉM MÍSTĚ, na stojanu nebo vidlicích!!!

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:

Lovící rybář je povinen se na vyzvání podrobit kontrole ze strany pracovníků zmocněných provozovatelem revíru a rybářské stráže. Kontrole podléhá osobní zavazadlo i vozidlo. Každý rybář je povinen poskytnout majiteli revíru a kontrolnímu orgánu (rybářská stráž, Policie ČR aj.) pomoc a podporu při kontrolní činnosti na revíru. Jakékoliv vážnější porušení rybářského řádu může mít za následek odebrání povolenky s okamžitou ztrátou všech práv k rybolovu v revíru. Každý rybář je povinen udržovat pořádek v celém areálu a chovat se způsobile.

Vážení rybáři:  Bohužel jsou mezi Vámi i nepoctivý rybáři, kteří ryby kradou. Byli jsme tímto nuceni zavést zpřísněné kontroly.

RYBÁŘI BUĎTE OPRAVDOVÝMI RYBÁŘI!
Udržujte pořádek a čistotu,chovejte se ohleduplně k ostatním návštěvníkům revíru

Ceník povolenek:

Denní povolenka 300 Kč od 6:00 – 22:00
Noční povolenka 300 Kč od 22:00 – 6:00

Podmínkou zakoupení povolenky je předložení dokladu totožnosti. Každý zákazník zakoupením povolenky souhlasí s provozním řádem a bere na vědomí, že při jeho porušení může být bez náhrady z areálu rybníku vykázán.

Děti do 12 let s držitelem povolenky – zdarma na 1 prut.

Noční povolenku si může rybář zakoupit pouze tehdy, jestli loví den-noc-den.

Nabízené služby:

Pronájem chaty až pro 5 osob se sociálním zařízením a kompletním vybavení kuchyně.

–       Cena 1200 Kč/ chata

Pronájem místa pro obytné auto či přívěs – 300 Kč/ noc

Možnost bivakování, stanování či pronájmu místa na obytné vozidlo je možné pouze se zakoupením noční povolenky pro rybáře.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ ULOVENÝCH RYB:

Kapr 45cm – 60cm 1kg/90,-Kč

Doba hájení dravých ryb: Od 1. ledna – 15. června. Candát obecný je hájen celoročně. Je zakázáno lovit na mrtvou rybku a také na pletenou šňůru. Pokud se rybář rozhodne ulovenou rybu zakoupit, je povinen rybu uchovávat ve vezírku před chatou správce, (bufetem).

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov štěrkáč Zaječí

Odpovědná osoba: Rostislav Žďárský

Telefon: +420 725 924 195

E-meil: recepce@vinarstviukaplicky.cz

Webové stránky: www.sterkac.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -