DomůNovinkyRekordní kapr z Chorvatska: Ryba vážila skoro 40 kilogramů! Podívejte se na...

Rekordní kapr z Chorvatska: Ryba vážila skoro 40 kilogramů! Podívejte se na nádherné fotky!

- Reklama -

Po několika bombastických kaprařských zprávách o gigantických kaprech z léta, přišla na konci minulého týdne další žhavá aktualita – tentokrát z Chorvatska. Při rybářském závodě chytil jeden z chorvatských rybářů nádherného kapra. O úlovku přinášíme informace, a hlavně i samotné fotografie nádherné ryby! Neváhejte a podívejte se…

Naprosto fantastického lysce ulovil Mario Bacic na humanitárním závodě v Chorvatsku. Ulovený kapr vážil neuvěřitelných 39,4 kilogramů! Jde tak o nejtěžšího kapra, který kdy byl v Chorvatsku ulovený a po zásluze se stal novým rekordním úlovkem v této zemi. O tomto úžasném kaprovi informoval zahraniční portál Carpcrossing.com.

Přinášíme i exkluzivní fotografie tohoto impozantního úlovku. Ryba vypadá v naprosto úžasné kondici. Nikde na jejím těle nejsou známky poškození. Kapr svou krásu podtrhuje nejen úžasnou váhou a zdravou kondicí, ale i překrásným zbarvením. Tento úlovek se tak řadí k těm nejkrásnějším v letošní rybářské sezóně. Posíláme gratulaci do Chorvatska! Skvělá práce!

REKORDNÍ KAPR Z CHORVATSKA

Další giganti letošní sezóny

Mezi největší kapry letošní sezóny patří i překrásný lysec Rudyho Lemmense. Tento nizozemský rybář ulovil na území Beneluxu nádherného kapra o váze 41,2 kilogramů. I tento kapr se po zásluze stal rekordem na území Beneluxu (pozn. území, kde se rozprostírají státy Nizozemsko, Belgie, Lucembursko). Fotografie tohoto kapra podle očekávání obletěly celý kaprařský svět. A není divu. Tento kapr je opravdu nádherný.

REKORD BENELUXU

Obrovského kapra letos hlásilo i Maďarsko. Na tamním jezeře zabodovala dvojice anglických rybářů. Ti při své výpravě naházeli do vody neuvěřitelných 700 kilogramů krmení. Návnada nejčastěji obsahovala kukuřici, boilies a pelety. A i díky tomu za dva týdny zdolali neuvěřitelných 120 ryb. Skutečnou třešničkou na dortu pak byl kapr o váze 40 kilogramů. Na rybu se můžete podívat na přiloženém videu.

FOTO: Carpcrossing.com a Rudy Lemmens

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -