DomůTrendyKaprař Karel Nikl pořádá závody v nahazování. Vítěz si odnese pruty za 18 000...

Kaprař Karel Nikl pořádá závody v nahazování. Vítěz si odnese pruty za 18 000 korun

- Reklama -

Karel Nikl pořádá již 7. ročník populární Extreme Casting Show. Jde o závody v házení kaprovým prutem do dálky. Ten, kdo bude mít nejlepší dovednosti, si odnese pořádně hodnotnou cenu.

Foto: NIKL

Závody v házení kaprovým prutem do dálky proběhnou už tuto sobotu 11. června 2022 v areálu Vigvam v Němčicích u Kolína. Tento areál totiž rybářům nabízí dostatek prostoru pro jejich „blbnutí“ s pruty pro daleké hody. Registrace závodníků je naplánovaná na ráno od 7 do 8 hodin, závod pak odstartuje v 8:30.

 

Kapraři budou závodit v několika soutěžích

Závodníci na Extreme Casting Show 2022 se utkají v několika soutěžích. První klání se bude týkat hodů do dálky. Rybáři budou nahazovat organizátory určenou sestavou, kdy každý závodník bude mít 3 pokusy pro nejdelší hod. Závodníci budou nahazovat z mola, které bude 40 centimetrů nad zemí. Vítězem celé disciplíny bude ten rybář, který hodí nejdále.

Při druhé soutěži bude prověřena přesnost závodníků. Ano, rybáři v druhém souboji budou nahazovat na přesnost na 90 metrů. Rybáři se v této disciplíně budou snažit nahodit na pevný, dobře viditelný terč ležící na zemi. Rozměr terče je 3 x 3 metry. Závodníci budou mít opět 3 možnosti pro trefení terče.

A pak je tady třetí soutěž. V ní rybáři nebudou házet s kaprovými udice, ale s kobrou. Každý závodník dostane kobru na krmení a 15 paintballových kuliček, a s nimi musí trefit terč o velikosti 1,5 x 1,5 metru ve vzdálenosti 25 metrů. Ten, kdo trefí terč nejvíce krát, vítězí.

 

Ceny za pořádný balík peněz

Karel Nikl si pro všechny závodníky připravil i pořádně nadupané ceny. Vítěz disciplíny při hodu do vzdálenosti si odnese hned 2 udice Trakker Propel DISTANCE 13 ft, kdy jeden prut stojí něco přes 9000 korun! Závodník na stříbrné pozici v této disciplíně si odnese dva pruty Trakker Defy 12 ft, 3,5lb, třetí pak dostane dva pruty Trakker Trinity 12 ft, 3,5 lb.

VIDEO: Takto vypadala Nikl Extreme Casting Show v roce 2019

Zajímavé ceny jsou pak připravené i pro ty rybáře, kteří budou úspěšní v druhé disciplíně na přesnost. Vítěz této soutěže si odnese hned dva pruty Trakker DEFY 10ft, 3,5 lb. Druhý umístěný pak dostane dva pruty Trakker Trinity 10 ft, 3,5 lb, a třetí obdrží podložku Trakker Sanctuary Cradle.

A jaké ceny jsou v třetí soutěži, kdy rybáři budou házet kobrou a paintballovými kuličkami? Zde nejlepší rybář dostane dokonalou kobru Carbon Sky Sworld. Rybář na stříbrné pozici v této disciplíně si odnese 10 kilo chilli&peach, a pro třetího je připraven podběrák Nikl Standart Landing Net.

 

Jak se přihlásit?

Do závodu je možné se přihlásit na e-amilové adrese [email protected]. Do předmětu je nutné uvést název akce. Následně je nutné také napsat jméno závodníka, a také disciplínu, ve které chce závodit.

Startovné do disciplíny „hod do dálky“ činí 600 korun, do soutěže „na přesnost“ je 400 korun, a startovné do soutěže s kobrou činí 200 korun. Pokud se rybář rozhodne soutěžit ve všech 3 disciplínách, dostane zvýhodněnou cenu 1000 korun.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -