DomůTrendyKaprařské legendy na jednom místě: Carpshow Moravia láká na nabitý program

Kaprařské legendy na jednom místě: Carpshow Moravia láká na nabitý program

- Reklama -

Po roce je to opět tady! V Břeclavi se v sobotu 13. ledna setkají legendy česko-slovenské kaprařiny s nabitými přednáškami. Samozřejmostí bude i tradiční výstava vybraných značek a program pro děti.

Oblíbená rybářská akce Carpshow Moravia je příjemným zpestřením lednových dní, které rozhodně nepatří k těm nejvíce atraktivním v rybářském roce. Proto právě tento čas mnoho rybářů využívá k příjemným setkáním s rybářskými známými a k výměně poznatků z předešlé sezóny. A přesně tohle slibuje Carpshow Moravia 2024!

 

Carpshow Moravia 2024 startuje už v sobotu

Pár základních informací na začátek: Carpshow Moravia 2024  se uskuteční v sobotu 13. ledna. Brány Kulturního Domu v Břeclavi se otevřou už v 8 hodin ráno. A právě od této hodiny bude možné na místě zakoupit také vstupné.

Co se týče ceny vstupného, tak tu organizátoři i přes masivní zdražování „všehomožného“ stále drží na velmi přijatelné sumě. Dospělý návštěvník totiž za vstupné zaplatí 150 korun, důchodci a ZTP pak 100 korun. Děti do 14 let mají vstup na Carpshow Moravia 2024 úplně zdarma.

Tradičně si organizátoři připravili také „akci“ pro děti z rybářských kroužků. Pokud na místo dojedou vedoucí s dětmi z rybářských kroužků, tak rovněž mají vstup zdarma. Jen pro úplnost: adresa Domu Kultury Břeclav je 17. listopadu 1, Břeclav.

 

Přednášky od kaprařských legend

Jedním z hlavních pilířů této akce pro rybáře bude tradičně bohatý program, který se skládá z rybářských přednášek od kaprařských legend. Nebudou tak chybě zvučná jména jako Karel Nikl, Ivan Fabián nebo Petr Novotný. A rybáři se z těchto přednášek dozví ty nejrůznorodější informace.

Program přednášek odstartuje v 9 hodin ráno, kdy ho zahájí již zmíněný Ivan Fabián se svou přednáškou Vnadění je umění. Rybáři se tak v tomto povídání od slovenské legendy dozví celou řadu praktických poznatků, které mohou aplikovat při vlastním rybaření.

Jeden z hlavních vrcholů letošního programu přenášek určitě obstará oblíbený český kaprař Karel Nikl, který do Břeclavi doveze svůj nový film Králová II. Tento film tak na Carpshow Moravia zažije svou premiéru, na kterou se můžou milovníci kaprařiny už teď těšit!

Extrémně zajímavé pak bude určitě povídání od Radka Bise, Rostislava Masopusta a Karla Račáka. Tomuto triu se totiž povedlo vyhrát prestižní závod WCC 2023 ve Francii, takže rybáři na místě se můžou dozvědět celou řadu informací o jejich obrovském rybářském úspěchu na tomto prestižním klání.

Carpshow Moravia pak bude hostit třeba i Petra Jakubku, který spustil iniciativu Zachraňme naše vody, která si dává za cíl snížit počet kaprů v tuzemských vodách. U této přednášky se určitě čeká bouřlivá diskuse. Kompletní program přednášek si můžete prohlédnout na webu Carpshow Moravia 2024 .

 

Výstava přímo „pod střechou“

Tradiční součástí celé rybářské akce v Břeclavi je i výstava vybraných značek. A ani letos tomu nebude jinak. Tuzemské kapraře, kteří se na Carpshow Moravia 2024 chystají, jistě zaujme, že nebude chybět třeba oblíbená značka NIKL, která představí na místě hromadu zajímavých produktů.

Kromě toho ale organizátoři Carpshow Moravia lákají i na další kaprařské značky, které se zaobírají výrobou nástrah a krmení na kapry. Jedná se například o populární firmu MIKBAITS, Chytil, Squat Carp nebo Starbaits.

Rybáři si tak mohou přímo na místě osahat a očichat celou řadu atraktivních nástrah a návnad, a ptát se na informace přímo výrobců. Není proto divu, že právě i tato břeclavská výstava se těší velké oblibě. Celkem pak organizátoři lákají na více jak 20 rybářských značek , které budou na místě.

 

Děti se nebudou v Břeclavi nudit

Organizátoři rybářské akce Carpshow Moravia tradičně nezapomínají ani na děti. I pro nejmenší rybáře je připraven poutavý program plný zajímavých přednášek. Malí rybáři se tak mohou naučit spoustu rybářských tipů a triků od zkušených rybářů.

Celý program přednášek začne v 9 hodin ráno, kdy zkušený rybář Erik Voltemar bude mít přednášku Kaprařina není dřina. Takže malí rybáři, kteří mají spadeno na velké kapry, se mohou tohoto ostříleného kapraře ptát na spoustu věcí, které je zajímají.

Ale celý program rozhodně nebude jen o kaprařině! To ani náhodou! Připravené jsou také přednášky o feederu, přívlači nebo method feederu. Pro děti pak může být obzvlášť zajímavá přednáška Kristiána Kozáka o lovu ryb na moři! Jestli hledáte bohatý rybářský program do aktuálního mrazivého počasí, pak rozhodně nezůstávejte doma, a přijeďte se podívat do Břeclavi!

Text: Viktor Krus, foto: Carpshow Moravia

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -