DomůAkční nabídkaKapři na jaře: Měkčené pelety Michala Kučery, které pracují i za nízkých...

Kapři na jaře: Měkčené pelety Michala Kučery, které pracují i za nízkých teplot

- Reklama -

Pelety na ryby jsou jednou z nejvíce populárních nástrah na ryby. Tahle nástraha má na kontě řadu úspěchů. Hodně rybářů je přesvědčeno, že pelety na ryby se hodí jen do teplé vody. Není tomu tak.

Ilustrační foto: PARYS

Ano, na jednu stranu je důležité poznamenat, že klasické pelety na ryby jsou ideální především do teplejšího období. A to třeba proto, že obsahují vysoký podíl „olejnatých surovin“, ze kterých se to nejlepší uvolňuje až při vyšších teplotách vody. Ovšem! Ostřílený kaprař Michal Kučera z MIKBAITS přišel s měkčenými peletami do studené vody. Jak vypadají?

 

Měkčené pelety MIKBAITS TactiQ

Tohle jsou pelety na ryby do studené vody od Michala Kučery, které jsou dostupné například na e-shopu PARYS. Tyto pelety jsou poskládány tak, aby začaly pracovat ihned po vhození do vodního prostředí. Takže ve chvíli, kdy je rybář nahodí pod háčkem do vody, tak se z nich okamžitě začne uvolňovat jednak silná pachová stopa, a poté i drobné částečky.

Nezáleží na tom, jestli je voda studená nebo teplá – tyhle pelety na ryby pracují kdykoliv. A proto jsou mezi rybáři tolik oblíbené třeba při krátkodobém chytání, kdy se chce rybář hlavně bavit. Pelety do studené vody MIKBAITS Tactiq jsou také populární při rybářských závodech, anebo právě při chytání za nízkých teplot.

Tyto pelety nejsou určené jen pro chytání na moderní kaprařské vybavení. To ne! Tuto nástrahu mají velmi rádi i vyznavači klasické položené s krmítkem. Právě spojení krmítka s velmi atraktivní nástrahou přináší hromadu záběrů od kaprů během krátké chvíle. A právě díky této charakteristice pelet TactiQ je mají v oblibě i milovníci feederu.

 

Na výběr oblíbené průměry

To, že tyto pelety jsou dokonalé při rychlém chytání ryb, prozrazují i nabízené průměry. Pelety jsou k dostání ve velikostech 10, 14 a 18 mm, což jsou průměry ideální právě pro krátkodobější rybaření, kdy chce rybář udělat hlavně rychlý záběr. Samozřejmě, tyto pelety lze kombinovat i s jinými nástrahami typu boilies, kukuřice nebo s červy.

Rybáři pak mají na výběr i z celé řady příchutí. Při chytání ryb na začátku rybářské sezóny někteří rybáři nedají dopustit například na sladké příchutě, které jsou u měkčených pelet MIKBAITS TactiQ k dostání v příchutí citrus WS, jahoda exclusive, půlnoční pomeranč nebo sladká kukuřice. Pokud při prvních vycházkách máte rádi právě sladké příchutě, tyhle by vás mohly zajímat.

Nás ale třeba více zajímají „kořeněné varianty“ těchto měkčených pelet v příchutích česnek speciál nebo pikantní švestka. Právě tyhle dvě příchutě dokážou ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně atraktivní pachovou stopu, která se velmi dobře šíří i za hodně nízkých teplot. Zejména pak česnek je parádně „štiplavý“ a při prvních vycházkách skvěle funguje.

VIDEO: Jak vypadají měkčené pelety MIKBAITS? 

A pak jsou k dostání ještě klasické masové příchutě typu krab krill nebo oliheň, které jsou nesmrtelnými legendami. Tyto masové varianty jsou historicky taky velmi úspěšné, protože například dobře „napodobují“ přirozenou, živočišnou potravu kaprů. Tohle je velká paráda!

Hledáte nějakou zajímavou nástrahu na kapry pro své první rybářské vycházky v sezóně? Pak se rozhodně podívejte na měkčené pelety MIKBAITS TactiQ, které dokážou i za nízkých teplot vytvořit opravdu koncentrovanou pachovou stopu, jsou dostupné v lákavých příchutích, a také průměrech. Měkčené pelety jsou k dostání na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -