DomůTrendyKarel Nikl spouští vlastní „rybářskou výstavu“, na které představí zajímavé novinky

Karel Nikl spouští vlastní „rybářskou výstavu“, na které představí zajímavé novinky

- Reklama -

I v letošní sezóně Karel Nikl připravil „internetovou rybářskou výstavu“ Nikl Online Show, která proběhne od 19. do 20. března. Rybáři se mohou těšit na představení novinek, ale také na přednášky. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Hodně nabitý program si připravil Karel Nikl pro všechny fanoušky rybaření. Ve dvou dnech hutného rybářského vysílaní se v novém studiu protočí celá řada zajímavých hostů. Mezi největší rybářská esa jednoznačně patří Jakub Fabian nebo Jaromír Kratěna, se kterými budou na letošním ročníku poutavé rozhovory.

 

Karel Nikl láká na rozhovory nebo soutěže

„I tentokrát se můžete těšit na dva dny zajímavých živých rozhovorů se zajímavými rybářskými osobnostmi, máme pro vás připravené přednášky, videa, představování novinek – a těch je letos opravdu hodně, máme pro vás soutěže, a zajímavé slevy,“ láká na druhý ročník Nikl Online Show ostřílený kaprař Karel Nikl.

VIDEO: Karel Nikl zve na letošní ročník Nikl Online Show. Na co se můžete těšit?

Když se člověk podívá na program letošní Nikl Online Show, tak tam najde celou řadu zajímavých hostů, ale právě i nabitý program ohledně rybářských videí. Rybáři se tak mohou těšit na ukázky rybářských tipů a triků, ze kterých mohou čerpat velmi užitečné informace.

Připomínáme, že Nikl Online Show se koná v sobotu 19. a v neděli 20. března 2022. Celé živé vysílání pro rybáře si bude možné pustit na YouTube kanále od firmy NIKL. Tak co, těšíte se?

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -