DomůAkční nabídkaPoslední stojan na pruty do 1000 korun? Česká značka drží cenu u...

Poslední stojan na pruty do 1000 korun? Česká značka drží cenu u populárního modelu

- Reklama -

Čeští rybáři se v posledních měsících nestačí divit nad zdražováním některých produktů. Ovšem pořád se najdou takové, které si drží „starou cenu“, tak jako třeba tento stojan na pruty do 1000 korun. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Aktuální cenové skoky trápí i rybářské firmy. Některé tak musely přepracovat ceníky, což se projevilo na rostoucích cenách jejich produktů. I v tomto těžkém období jsou ale pořád rybářské značky, které drží ceny jejich populárních produktů. Tak jako například česká značka Giants Fishing, která stále nabízí jeden z nejlevnějších stojanů na pruty na trhu.

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3

Tohle je ON! Jeden z nejvíce populárních rybářských stojanů, zejména pak u začínajících rybářů, anebo rybářů, kteří nerybaří v nijak extrémních podmínkách. Velkou oblibu si tento stojan na pruty od české značky Giants Fishing získal proto, že je dostupný do 1000 korun. Takovou cenu jen tak nějaká firma nenabídne! Levný stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3 se prodává třeba na e-shopu Chyť a pusť.

Rybářský stojan Giants Fishing Rod Pod TR 3

Hodně rybářů si při pohledu na cenu může pomyslet, že stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3 nemá zas tolik co nabídnout. Opak je pravdou! Tento stojan nabízí dostatek místa i pro klasické kaprové sestavy (dlouhé děličky s velkými navijáky). Délku stojanu si totiž lze nastavit od 83 do 128 centimetrů, šířka hrazd je potom 50 centimetrů.

Obrovskou výhodu vidíme v naprosto jednoduché konstrukci, díky které tento levný stojan na pruty okamžitě postavíte a zase sbalíte. Proto jej rybáři velmi rádi nosí i na jednodenní vycházky k vodě. K tomu výrazně nahrává i nízká váha, která činí jenom 1,6 kilogramu.

Stojan na rybářské pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3

A ještě jeden velký plus: Díky rychloupínacím zámkům lze ze stojanu velmi jednoduše a rychle vytáhnout samostatné hrazdy. A jelikož jsou vybaveny ostrými hroty, tak je lze zapíchnout do břehu, takže je jde používat samostatně. Tohle je prostě suprová vlastnost! Pokud vás tento stojan na pruty zaujal, pak se podívejte na e-shopu Chyť a pusť.

 

Stojan na pruty ZFish Rod Pod Compact 3 Rods

Jsou ale i další české rybářské značky, které nabízí levné stojany na pruty. Jednou z nich je například ZFish, která na trh dodává stojan na pruty Rod Pod Compact 3 Rods. Jde o cenově atraktivní model stojanu na pruty, který je také k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Tento stojan bude pro některé rybáře atraktivnější díky možnosti nastavení větší výšky. Tu lze u tohoto stojanu nastavit od 40 do 75 centimetrů, takže rybář může velmi snadno reagovat třeba na výrazné terénní nerovnosti. Co se týče délky, tak tu lze nastavit od 80 do 130 centimetrů, šířka hrazd je potom 50 centimetrů.

Stojan na pruty ZFish Rod Pod Compact 3 Rods je mezi rybáři rovněž oblíbený proto, že má skutečně jednoduchou konstrukci, díky které je rybář schopný tento stojan postavit a sbalit během chvilky. I tady je transportní hmotnost velmi nízká – stojan váží pouhá 2 kila. Takže se při krátkodobých vycházkách nepronese.

Pokud tedy hledáte levný stojan na pruty, který ale nabídne vysokou stabilitu, přitom jednoduchou konstrukci a dostatek místa až pro 3 kaprové pruty, pak se rozhodně podívejte právě na tento. Stojan na pruty ZFish Rod Pod Compact 3 Rods za rozumnou cenu si můžete obstarat na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Stojan se mi líbí,ale proč není nabízen s hrazdou na jenom na dva pruty, když se u nás většinou stejně smí chytat jen na dva.🤠

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -