DomůAkční nabídkaKilo boilies za 58 korun jen do konce března, pak český výrobce...

Kilo boilies za 58 korun jen do konce března, pak český výrobce zvedne ceny

- Reklama -

Situace ohledně zvyšování cen se dotýká už i rybářů. Celá řada firem byla nucena přistoupit k zvýšení cen. Na trhu jsou ale pořád ještě oblíbené nástrahy, které si stále drží staré ceny. 

Ilustrační foto: KAPRPRO

Ovšem i ty rybářské firmy, které prozatím nabízí populární nástrahy za staré ceny, budou dříve nebo později nuceny sáhnout ke zdražení. A to se týká například i oblíbené české firmy KAPRPRO, která je známá svými levnými nástrahami. I tato společnost je nucena od prvního dubnového dne letošní roku zvýšit cenu. Informovala o tom sama firma…

Zdražení se bude pohybovat od 10 do 25 procent. Rybáři tak mají poslední dny šanci na výhodný nákup, kdy si mohou nakoupit populární nástrahy a návnady za příznivé ceny. Třeba velepopulární boilies KAPRPRO Esencial, které je aktuálně pořád k dostání od 58 korun za kilo…

 

Levné boilies KAPRPRO Esencial

Tohle jsou jedny z nejvíce oblíbených kuliček na česko-slovenském trhu. Rybáři si toto boilies oblíbili zejména proto, že je dostupné za super nízkou cenu. Přitom ale toto boilies, které je k dostání na e-shopu KAPRPRO , nabízí perfektní vlastnosti, které ocení každý rybář při lovu velkých kaprů. Čím začít?

Boilies KAPRPRO Esencial má základ v kvalitní směsi, která do vodního prostředí vypouští koncentrované potravní signály. Díky tomu tak toto boilies je vhodné jako nástraha, ale i jako cenově dostupné krmení. Směs je postavena tak, aby kuličky ve vodním prostředí vydržely alespoň 24 hodin, takže se hodí i při déletrvajících výpravách za kapry.

Další velkou výhodou je, že tyto kuličky si rybáři mohou obstarat v celé řadě velikostí. K dostání jsou například i menší kuličky o průměru 16 mm, které si rybáři oblíbili zejména při lovu kaprů v chladnějších měsících, kdy ryby tak aktivně nevyhledávají potravu. Pak jsou samozřejmě k dostání i nejpopulárnější průměry 20 a 24 mm.

Boilies KAPRPRO Esencial je rovněž k dostání v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybrat účinné sladké příchutě typu jahoda/med nebo mirabelka/kukuřice. Na výběr jsou pochopitelně i masové příchutě typu monster krab nebo GLM/játra. Velmi populární jsou i kombinace sladkých příchutí s masovými, třeba scopex/oliheň.

Už jsme to výše nakousli: Toto boilies od české firmy KAPRPRO je mezi česko-slovenskými rybáři skutečně oblíbené i díky cenové dostupnosti. Když se třeba podíváme na kuličky KAPRPRO Esencial v příchuti losos/patentka v průměru 20 mm, tak právě toto boilies je možné si obstarat už od 58 korun za kilo (10 kilogramové balení). Levné boilies Esencial je dostupné na e-shopu KAPRPRO .

 

Celý sortiment KAPRPRO za staré ceny

Jen připomeneme, že aktuálně jsou pořád k dostání i další nástrahy a návnady na e-shopu KAPRPRO za staré ceny, které se budou prvního dubna měnit. Rybáři si tak mohou obstarat třeba oblíbené CSL , které stále patří k nejlevnějším na trhu. Tento populární tekutý atraktor pro vylepšení krmení je dodávaný v praktických, litrových lahvích. A rybáři si levné CSL mohou vybrat jak v sladkých, tak masových příchutích.

Kalové pelety na kapry Kaprpro o velikosti 20 mm

Dále ještě připomeneme, že si rybáři mohou vybrat třeba i obrovské množství pelet na kapry, které lze zakoupit v celé řadě velikostí a příchutí. Od těch drobných (průměr od 6 do 12 mm), tak i klasických velikostí (např. 20 mm), které rybáři velmi často používají při masivních krmných kampaních při lovu kaprů. Ano, i tyto pelety jsou k dostání na e-shopu KAPRPRO  za stále staré ceny, které se budou na začátku dubna měnit.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -