DomůNovinkyPro vážně zraněného rybáře letěl záchranářský vrtulník, srazilo ho vlastní auto

Pro vážně zraněného rybáře letěl záchranářský vrtulník, srazilo ho vlastní auto

- Reklama -

K vážné nehodě vyjely záchranné složky do Měchenic nedaleko Prahy. Právě tady auto srazilo rybáře, který jej špatně zajistil. Muž utrpěl vážná poranění, a musel být letecky transportován do Motola.

Foto: InRybar.cz

Nehoda se stala v Měchenicích nedaleko Prahy, kde se vydal starší muž na ryby. Ten zaparkoval nedaleko vody. Ovšem kvůli špatnému zajištění se auto rozjelo, muž se snažil vozidlo zastavit. Rozjeté auto muže porazilo na zem, a rybář tak zůstal pod vozidlem zaklíněný.

 

Rybář měl vážná zranění hrudníku a břicha

Podle policistů nešla na místě provést dechová zkouška, protože muž měl vážná poranění. Rozjeté vozidlo sraženému rybáři poranilo hrudník a břicho. Zranění byla tak vážná, že pro rychlejší převoz rybáře do nemocnice záchranáři přivolali zdravotnický vrtulník. Záchranáři se na místě postarali i o psa rybáře…

„Starší muž chytající ryby, zřejmě špatně zajistil svoje vozidlo, které ho přejelo a muž pod ním uvíznul. Utrpěl vážné poranění hrudníku a břicha. Záchranáři mu zajistili dýchací cesty, a poté ho Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy letecky transportovala do nemocnice v Motole,“ uvedla Záchranné služba ASČR.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -