DomůAkční nabídkaKonec otravných komárů na rybách: lapač spolehlivě komáry zlikviduje

Konec otravných komárů na rybách: lapač spolehlivě komáry zlikviduje

- Reklama -

Nepříjemní komáři dokážou na rybách zkazit zážitek z rybaření. Jak se u vody proti komárům spolehlivě bránit? Vyzkoušejte lapače na komáry, které dotěrný hmyz nalákají, a pak nemilosrdně zabijí. 

Aktuální podmínky u vody komárům doslova přejí. Vysoké teploty spojené s přívalovými dešti napomáhají k rozmnožování těchto bodavých bestií. Takže na některých vodách je doslova „komáří kalamita“. Jak se proti komárům účinně bránit? Vyzkoušejte jeden ze speciálních lapačů, které tento dotěrný hmyz spolehlivě zlikvidují

 

Lapač hmyzu NGT Bug Zapper and Light System

Tohle je šikovný pomocník, kterého si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. Ale nedivíme se! Právě tento lapač komárů dokáže nepříjemný hmyz spolehlivě přilákat, a pak ho nemilosrdně zlikvidovat. Lapač hmyzu NGT najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

Jak tohle zařízení funguje? Lapač komárů po zapnutí vysílá do okolí ultrafialové paprsky, které lákají komáry blíže. Dotěrný hmyz nedokáže tomuhle svícení odolat, takže nakonec se přiblíží do bezprostřední blízkosti. Jenže v tu chvíli lapač hmyzu komára usmrtí. Obrovskou výhodou je, že lapač nevydává žádný „chemický zápach“ nebo nepříjemný zvuk!

Rybáři tento lapač používají buďto při posezení u vody, kdy si zařízení dají do své blízkosti. V tu chvíli tak má rybář jistotu, že světlo komára zaujme natolik, že hmyz nebude otravovat rybáře. Ještě populárnější je pak lapač v bivaku, kdy se rybář může díky tomuto zařízení krásně vyspat (častokrát i bez moskytiéry).

Zásadní výhodu tohoto zařízení vidíme v tom, že světlo proti komárům může fungovat až 20 hodin. Díky tomu tak má rybář stoprocentní jistotu, že během letních nocí může lapač použít bez nabití i několikrát za sebou. Za tohle fakt velký palec nahoru!

A další plus: v lapači je nabíjecí baterie (2000 mAh). Rybář tak nemusí k vodě nosit náhradní baterky, na které musí pořád myslet. Tohle je fakt paráda! Po vybití lapače jej stačí připojit ke zdroji energie, a ten se tak znovu nabije. Doba nabíjení je okolo 4 hodin.

Velkou výhodu pak vidíme v malých transportních rozměrech, které činí jen 135 x 70 x 70 mm. Takže toto zařízení se k vodě rozhodně nepronese. Zároveň vývojáři mysleli na to, aby bylo použití co nejvíce komfortní – takže na lapači najdeme i praktický háček pro uchycení ve vzduchu. Šikovný lapač na komáry NGT najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Lapač hmyzu Trakker Remote Bug Blaster

Tohle je další lapač komárů od populární kaprařské značky Trakker, která je známá svými spolehlivými produkty. A mezi ně patří právě i tento lapač proti komárům, který rybáře spolehlivě ochrání před nepříjemnými štípanci. Lapač komárů Trakker najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

Velkou výhodou tohoto lapače je ještě delší výdrž po zapnutí. Samotný likvidátor komárů vydrží fungovat dlouhých 36 hodin. Takže rybář může tento lapač od anglické značky Trakker provozovat na jedno nabití ještě více nocí než ten předchozí. Za tohle fakt velký palec nahoru! Delší výdrž je pak dána spolehlivou dobíjecí baterií (2200 mAh).

VIDEO: Jak funguje šikovný lapač komárů Trakker? Mrkněte na video

Velkou machrovinou tohoto lapače je to, že výrobce k němu dodává šikovné dálkové ovládání. Rybář tak může tento lapač ovládat na větší vzdálenost, což ocení třeba ve chvíli, kdy už leží v lehátku, a prostě se mu nechce zvedat. Používání dálkového ovládání je velmi jednoduché, takže to zvládne i technicky méně nadaný rybář.

Součástí tohoto lapače je potom i lucerna, kterou rybář může používat k osvícení prostoru v bivaku, anebo lovného místa. Lucernu lze používat ve 3 světelných režimech. Rybář tak tento lapač komárů nevyužije jen k hubení hmyzu, ale také ke svícení. A to se hodí!

Jestli hledáte nějakou účinnou ochranu proti nepříjemným komárům, pak se určitě podívejte na toto zařízení od anglické značky Trakker. Jedná se o spolehlivé zařízení, které výrazně zvyšuje komfort u vody, protože komáři prostě nebudou otravovat. Lapač komárů Trakker najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Přijďte si zařízení vyzkoušet přímo do prodejny!

Chcete se na některé z představených zařízení podívat osobně? Pak se určitě zastavte do obrovské prodejny FishMax v Uherském Hradišti. Právě v těchto rybářské prodejně zmíněné vychytávky najdete, a můžete si je tak prohlédnout osobně.

Kromě toho je pak k vidění i celá hromada dalšího vybavení na ryby. Ano! Rybářské potřeby FishMax mají skladem přes 16 000 produktů – třeba rybářské pruty, navijáky, camping, taškovinu, nástrahy a krmení od tuzemských, ale i zahraničních značek. A vše za super nízké ceny! Přijďte se podívat do prodejny FishMax!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -