DomůNovinkyKoupání s velkými kapry. Rybář natočil na české vodě unikátní podvodní video

Koupání s velkými kapry. Rybář natočil na české vodě unikátní podvodní video

- Reklama -

Asi každého rybáře při sezení u prutů občas napadne, co se děje pod hladinou. A právě v tomto podvodním světě natáčí Jakub Sikora. Ten před časem zveřejnil krásné video z české vody s velkými kapry.

Rybáře odjakživa zajímá to, jak se ryby chovají pod hladinou. A díky moderním technologiím je v dnešní době mnohem snadnější ryby pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Přesně to dělá Jakub Sikora, který svá podvodní videa zveřejňuje na internetu.

 

Potápění s velkými kapry natočil na video

Takových videí na česko-slovenském rybářském internetu moc není. A proto jsme rádi, že se Jakubovi Sikorovi povedlo natočit unikátní záběry, kdy se potápěl s velkými kapry. Každého rybáře o to více musí těšit, že tyto záběry byly pořízené na české vodě. Takže ano: v českých vodách pořád ještě plavou krásné ryby

„Záběry jsem natočil na české svazové vodě. Všechny záběry jsem pořídil během několika dní, kdy se nám zdála viditelnost nejlepší. Se záběry mi pomáhala přítelkyně Míša, která v nějakých záběrech je také vidět,“ prozradil pro magazín InRybar.cz Jakub Sikora.

A to video je opravdu povedené! Je na něm vidět celá řada velkých ryb, které by si chtěl potěžkat nejeden rybář. Jakubovi Sikorovi a jeho přítelkyni se tak povedlo natočit další krásné podvodní video. Je to nádherná sonda do české podvodní krajiny

 

Kapři byli zvědaví

Tvůrce Jakub Sikora pak k videu, které natáčel v loňském roce, ještě dodal několik zajímavých poznámek ohledně chování kaprů. Ti se při natáčení prý ani nebáli, a skoro to vypadalo, jako by byli zvědaví.

„Pod vodní hladinou nás v čekalo nejedno velké překvapení. Rozhodně nejzajímavější bylo sledování velikých kaprů v jejich přirozeném prostředí. Vůbec se nebáli a byli zvědaví. Vypadalo to dokonce, že je snad i zajímá, co se to za „divné tvory“ tam cachtá,“ popsal Jakub Sikora.

Toto není jediné video Jakuba Sikory, na internetu jich zveřejnil celou řadu. A některá z nich byla velmi úspěšná. Tvůrci se například povedlo prorazit s jedním videem s líny, které už posbíralo skoro 400 000 zhlédnutí. Klobouk dolů!

Ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -