DomůAkční nabídkaNávazec na opatrné kapry: anglická firma použila „neviditelnou“ šňůrku

Návazec na opatrné kapry: anglická firma použila „neviditelnou“ šňůrku

- Reklama -

Na tuzemské rybářské mapě je celá řada lokalit, na které je velký rybářský tlak. Tady rozhoduje každý detail. Proto kapraři na podobných vodách se zkušenými kapry používají nenápadné návazce.

A právě jeden takový návazec na zkušené a opatrné kapry produkuje také anglická značka ESP. Rybář tak má jedinečnou možnost si obstarat nenápadný návazec, který skvěle funguje i na těch nejtěžších vodách. A víte, co je na tom nejlepší? Na produkty od anglické firmy ESP je nyní zajímavá sleva! Jak ji získat? Stačí použít jednoduchý slevový kód ESP, a rázem získáte zajímavou slevu. Akce platí do 16. 9. 2023.

 

Návazec na kapry ESP Camo Hair Rig Gripper

Tohle jsou špičkové návazce na kapry od anglické firmy ESP, které ostřílení kapraři používají při lovu zkušených a opatrných ryb na prochytávaných vodách. Proč? Tento návazec je poskládaný z takových komponentů, které skvěle fungují i při tom nejtěžším rybaření. Hotové návazce Camo Hair Rig Gripper najdete na e-shopu distributora ESP za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód!

První silnou zbraní těchto návazců je to, že jsou navázané na dokonalé šňůrce Camo Sink Link. Právě toto návazcové vlákno se vyznačuje obrovskou odolností a pevností, takže rybář může s těmito návazci chytat i na velmi náročných podvodních terénech s velkým výskytem podvodních překážek. Ale hlavně!

Zmíněná šňůrka od anglické společnosti má velmi nenápadné zbarvení, díky kterému nejde vidět na téměř žádném povrchu. Díky tomu je tak návazec skutečně nenápadný, takže ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. Za tohle obrovský palec nahoru!

Na těchto návazcích milujeme také to, že jsou vhodné i pro daleké nahazování. Na návazcích jsou totiž převleky Streamliner Rig Sleeve, který zabraňují zamotání návazce při nahození. Díky tomu tak rybář může tyto návazce používat i tam, kde se musí spolehnout „jen na vlastní ruce“.

 

Na návazcích jsou super ostré háčky

Další důležitou „zbraní“ návazců jsou super ostré háčky Cryogen Gripper. Tyto háčky se vyznačují opravdu neuvěřitelnou ostrostí, takže rybář se může spolehnout, že se kapr „píchne“ už při prvním kontaktu s háčkem. Navíc, samozřejmostí je obrovská pevnost háčků – takže vydrží i silný nápor při zdolávání ryby.

Co se týče velikostí použitých háčků, tak rybář si tyto návazce může vybrat v těch nejoblíbenějších velikostech – k dostání jsou háčky ve velikostech 4, 6 a 8. Takže rybář si tak může vybrat velikost do nejrůznějších podmínek – ať už pro lov s velkými nástrahami, anebo s těmi malými. Příjemným plusem jsou potom prodlužovací zarážky pro lov „na panáčka“.

Ještě k těm háčkům: rybáři si mohou vybrat jak návazce s háčky s protihrotem, tak i s háčky bez protihrotu. Záleží tak jen na rybářovi samotném, jaké návazce preferuje. A ti kapraři, kteří jezdí třeba na soukromé vody s přísnějšími pravidly, které vyžadují háčky bez protihrotů, pak mají možnost si takové návazce obstarat.

I když tyto návazce na kapry Camo Hair Rig Gripper pochází „z dílny“ renomované anglické společnosti ESP, tak přesto jsou k dostání za opravdu hodně rozumné peníze. Je třeba si uvědomit, že v balení jsou hned 3 hotové návazce, takže rybář dostane opravdu hodně slušnou zásobu pro jeho kaprařské vycházky.

Jestli aktuálně doplňujete zásoby na podzimní část kaprařské sezóny, pak se určitě podívejte na tyto návazce od firmy ESP. Skládají se ze špičkových komponentů, přitom jsou ale k dostání za super cenu. Kvalitní návazce na kapry najdete na e-shopu distributora ESP za rozumnou cenu. Nezapomeňte použít slevový kód ESP, a rázem dostanete výraznou slevu!

Zdroj a ilustrační foto: ESP

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -