DomůNovinkyRybář u vody zkolaboval a spadl do vody. Zachránil ho pes kolemjdoucího

Rybář u vody zkolaboval a spadl do vody. Zachránil ho pes kolemjdoucího

- Reklama -

Štěstí v neštěstí měl 78letý rybář na Českolipsku. Senior chtěl rybařit na rybníku v Dubnici, ovšem udělalo se mu nevolno, kdy dokonce skončil ve vodě. Naštěstí ho zachránil pes kolemjdoucího.

O případu informovala českolipská městská policie. Ta uvedla, že na rybníku v Dubnici si chystal vybavení 78letý rybář. Při chystání rybářského vybavení se ale seniorovi udělalo špatně, kdy se mu zatočila hlava.

 

Rybář se zabořil do bahna

Rázem byla celá situace velmi kritická. Rybář totiž skončil ve vodě, kde se dokonce propadl do bahna. Navíc senior měl poraněnou hlavu. Takže zraněný rybář se nedokázal sám dostat zpátky na břeh.

„Volal o pomoc, ale byl na tak nešťastném místě, že ho nebylo vůbec vidět,“ popsali situaci strážníci z České Lípy. Pak ale nastala ta šťastnější část celé situace. Okolo totiž procházel kolemjdoucí, který šel na procházku se psem.

A právě jeho čtyřnohý miláček zraněného rybáře zaregistroval. „Co neviděl páníček, ucítil pes a k vodě přivolal pomoc,“ dodali českolipští strážníci. 

 

Kolemjdoucí přivolal strážníky

Po upozornění pejska si poraněného rybáře všiml právě i kolemjdoucí. Ten se snažil zraněného rybáře dostat na nohy, ale nešlo to. Nakonec se rozhodl, že zavolá právě městskou policii z České Lípy.

„Strážníci našli oba muže už na břehu, ale terén byl tak těžký, že i ve dvou jim chvíli trvalo, než promočeného a zabláceného seniora dostali až na bezpečné místo,“ popsali zásah strážníci.

Nakonec všechno dobře dopadlo, protože rybáře si do péče převzali zdravotníci z rychlé záchranné služby. „Chceme upřímně poděkovat jak panu M., tak i jeho čtyřnohému příteli Radouškovi za perfektní reakci a pomoc ve chvíli, kdy to bylo nejvíc třeba,“ zakončila městská policie z České Lípy.

Zdroj: MP Česká Lípa, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -