DomůAkční nabídkaKřeslo pro rybáře, které je pohodlné „jako v obýváku“: má TOP konstrukci

Křeslo pro rybáře, které je pohodlné „jako v obýváku“: má TOP konstrukci

- Reklama -

Pohodlné křeslo je základem pro pohodové rybaření na oblíbeném revíru. Právě v takovém dokáže rybář sedět dlouhé hodiny, aniž by ho začalo něco bolet. Jaké pohodlné křeslo vybrat? Mrkněte na tohle?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Už jste určitě seděli na rybářském křesle, které bylo nepohodlné. Takže po chvíli vás začaly bolet buďto záda, anebo zadek. Kolikrát je to dáno tím, že křeslo má špatně vyřešenou konstrukci, na které jsou „zranitelná místa“.

Velmi zajímavé křeslo na rybářský trh dodává slovenská značka Delphin. Ta nabízí křeslo pro rybáře s „neobvyklou konstrukcí“, která ale slibuje obrovské pohodlí. Rybář se tak cítí, jako by seděl „v křesle v obýváku“. Pojďme se na tohle rybářské křeslo od slovenské značky Delphin podívat blíže.

 

Křeslo pro rybáře Delphin Yogeen C2G

Tohle je křeslo pro rybáře od slovenské značky Delphin, které zaujme každého rybáře na první pohled. Ano, jde především o to, že toto rybářské křeslo má poněkud neobvyklou konstrukci. Zároveň ale nabízí TOP vlastnosti, které ocení každý rybář. Křeslo pro rybáře Yogeen najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čím začít? Podívejme se nejprve na luxusní rozměry křesla. Sedák má rozměry 60 x 55 centimetrů, takže se do něj velmi pohodlně uvelebí i urostlejší rybář s nějakým tím kilem navíc. Výška zádové opěrky je potom komfortních 55 centimetrů, takže rybář má dostatek prostoru pro pohodlné opření. A výška sedáku od země je potom 35 centimetrů.

Díky zmíněné konstrukci toto křeslo pro rybáře nabízí fakt luxusní posezení, kdy rybáře nebude nikde nic tlačit ani po hodinách sezení. Navíc má i dostatek místa pro pohodlné položení rukou. Je to, jako by rybář seděl „doma v obýváků“ ve svém oblíbeném křesle. Za tohle palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá nadupané křeslo Delphin Yogeen C2G? Mrkněte na video

Rybář se může stoprocentně spolehnout, že konstrukce tohoto křesla vydrží opravdu hodně. Ta je totiž vyrobena z prvotřídních materiálů, které se vyznačují vysokou odolností a pevností, takže ani urostlejší rybáři nemusí mít nejmenší strach se pohodlně uvelebit.

 

Křeslo je luxusně skladné

Na konstrukci máme rádi zároveň také její parádní skladnost. Stačí jednoduchý pohyb, a rybář křeslo okamžitě postaví, anebo sbalí. Vše trvá naprostou chviličku! Aby se křeslo pro rybáře Delphin Yogeen C2G nerozložilo při transportu k vodě, může jej rybář zajistit pásky se suchým zipem.

Přepravní rozměry jsou 95 x 40 x 30 centimetrů, takže toto křeslo pro rybáře je parádně skladné. A velmi pohodlně se nosí k vodě. Díky jednoduché konstrukci a nízkým rozměrům jej rybáři velmi rádi nosí i na krátkodobé vycházky k vodě.

Kromě kvalitní konstrukce velmi oceňujeme také kvalitní zpracování, co se látky týče. Povrch matrace je vyrobený z materiálu 600D, který se vyznačuje vysokou odolností, ale zároveň praktičností (např. jednoduché čištění). Na látce je potom patentovaná C2G kamufláž. Co je to za ty kamufláže?

Z dálky celá kamufláž vypadá jako směsice třech odstínů zelené. Ovšem při detailnějším pohledu si každý rybář všimne stylových siluet kaprů, kaprařských montáží a log značky Delphin. Tohle je hodně originální.

Hledáte opravdu pohodlné křeslo pro rybáře? Pak se určitě podívejte na toto od slovenské značky Delphin. Díky unikátní konstrukci si v něm budete příjemně lebedit jako „doma v obýváku“. Navíc, nízké transportní rozměry a snadné rozbalení umožňují toto křeslo používat i při krátkodobých vycházkách k vodě. Super křeslo pro rybáře Delphin Yogeen C2G najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -