DomůAkční nabídkaKrmení, které nabude až dvakrát na objemu: Ovocná pochoutka pro ryby do...

Krmení, které nabude až dvakrát na objemu: Ovocná pochoutka pro ryby do teplé vody

- Reklama -

Lov amurů a kaprů v letním období je častokrát spojováno s ovocnými nástrahami. Ano! Právě v teplé vodě rybáři chytají amury a kapry buďto na sladko-ovocné nástrahy, anebo rovnou na samotné ovoce.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tyhle příchutě v teplé vodě prostě jezdí! Čím ale krmit? Co vyzkoušet ovocné krmení, které má nádhernou vůni? A které po navlhčení až dvakrát nabude na objemu. Tohle je krmení na ryby, se kterým budete v letních podmínkách velmi úspěšní…

 

Ovocné krmení na ryby IQ Method Mix Fruit

Jedno z nejvíce populárních krmení na ryby do teplé vody! A my se nedivíme! Tahle krmná směs má totiž nádherně ovocnou vůni, která dokáže ve vodě vytvořit hodně koncentrovanou pachovou stopu. A právě tahle lákavá vůně zaručeně přiláká k nástraze i pasivnější ryby, které si zrovna necpou břicha k prasknutí. Ovocné krmení na ryby je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -

Asi největší výhodou tohoto krmení je jeho „chování“ po navlhčení. Co to znamená? Jde o to, že krmení na ryby IQ Method Mix Fruit je vymyšleno tak, že po namočení začne nabývat na objemu. Výrobce například uvádí, že z 5 kilogramů směsi po navlhčení vznikne až 10 kilo hotového krmení, což ve výsledku snižuje výslednou cenu za krmení. Tohle je vlastnost, kterou jen tak nějaké krmení nenabídne…

Jedná se o velmi atraktivní krmení, které je vhodnější pro rychlé chytání ryb. V návnadě jsou prvotřídní ingredience, které začnou pracovat ihned po vhození do vody. Proto tuhle ovocnou návnadu na ryby velmi rádi používají jak milovníci feederu nebo plavané, tak klasického krmítka. Krmení má navíc jemnější strukturu, což také napomáhá k rychlejšímu účinku ve vodě.

Ti rybáři, kteří se chystají na lovném místě zdržet delší dobu, by měli do této návnady přidat i něco hrubšího, aby v krmení vznikl tzv. stoper. Tedy hrubší část krmení, která vydrží na lovném místě delší dobu, a prostě „počká“ na kapry a amury. Použít lze cokoliv – boilies, nadrcené boilies, pelety, mikropelety nebo partikl. Záleží na tom, co chce rybář chytat a v jakém množství.

Nesmíme zapomenout ani na tu vlastnost, že krmení na ryby IQ Method Mix Fruit má výraznější zbarvení, takže jde perfektně vidět i na zarostlých nebo zanesených terénech. A to se hodí právě v létě! Proč? Protože v tuhle chvíli jsou podvodní terény na velké části revírů doslova zarostlé vodní vegetací. A právě tady je důležité rybám nabídnout něco, co půjde vidět. Takže třeba barevnou krmnou směs. Krmení s ovocnou vůní je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Krmení na ryby IQ Method Mix v jiných variantách!

Tento typ krmení se nevyrábí pouze v ovocné variantě, ale rybář si může vybrat i jiné příchutě. K dostání je například i masové krmení na ryby IQ Method Mix Fish, které má živočišný odér, a který rybáři velmi rádi používají při chytání kaprů na halibutové pelety. Tohle krmení ve vodě dokáže opravdu divy!

Rybáři si pak mohou vybrat i krmení na amury, které má krásně zelenou barvu, a které obsahuje celou řadu pro amury atraktivních surovin. Zejména pak přímo rostliny, které dávají tomuto krmení zcela unikátní pach. Ostatní varianty krmení na ryby IQ Method Mix jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -