DomůAkční nabídkaKrmení na kapry na ZIG RIG do horkého léta: Tohle vytvoří hustý...

Krmení na kapry na ZIG RIG do horkého léta: Tohle vytvoří hustý „mrak“ ve vodním sloupci!

- Reklama -

Lov kaprů za vysokých letních teplot je poměrně komplikovaný. Kvůli vysokým teplotám se ryby rády drží ve vyšších partiích vodního sloupce, takže jsou „mimo dostřel“ našich nástrah na dně. Naštěstí ale moderní kaprařina zná účinné montáže, díky kterým jsme schopni dostat nástrahu i několik metrů nad dno (např. ZIG RIG). Jak to ale udělat, abychom kapry v těchto partiích vodního sloupce zaujali? Existuje hodně zajímavé krmení od ostříleného kapraře Michala Kučery. O co jde?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zná každý rybář: O klidnou hladinu se opírají ostré sluneční paprsky, které prohřívají vodu. Netrvá to dlouho a na hladině jdou vidět první stíny odpočívajících ryb. A mnohem více jich stojí někde ve sloupci. Teď záběr někde u dna uděláme jen těžko! Co s tím? V takovou chvíli je dobré použít nějakou plovoucí nástrahu, kterou s pomocí návazce ZIG RIG budeme prezentovat někde ve sloupci. Ale i tady je nutné kapry zaujmout s pomocí krmení! Co použít?

 

Partiklový mrak MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální věc pro chytání kaprů při letních vedrech, kteří stojí ve sloupci. Partiklový mrak je poskládaný tak, aby byl vhodný právě pro chytání těchto „nedostupných“ kaprů. Z čeho se partiklový mrak skládá? Jak už název napovídá, tak základem je partikl, který ale výrobce rozmixoval najemno.

Díky tomu tak partikl po vhození do vodního prostředí klesá mnohem pomaleji. Navíc, díky rozmixování partiklový mrak obsahuje i velmi drobné částečky, které se po vhození do vody drží ve sloupci poměrně dlouhou dobu (záleží na podmínkách). Pokud je tedy hladina krásně klidná, pak se drobné částečky „vznášejí“ vodním sloupcem delší dobu, takže aktivně lákají kapry k nástraze ve sloupci. Důležitou vlastností je i výrazné zbarvení krmení, díky kterému jde vidět i ve špinavější vodě…

Ale to není všechno! Důležitým prvkem tohoto krmení je i tekutá složka. Ano! Namixovaný partikl je naložený v super lákavém nálevu, který se do rozmixovaného krmení krásně vsákne. Takže ve chvíli, kdy rybář hodí krmení do vody, tak se ve vodním sloupci vytvoří neuvěřitelně hutný „sloup“ z tohoto nálevu a těch nejdrobnějších částeček z partiklu. Tohle je prostě super!

Krmení do vodního sloupce partiklový mrak se aktuálně dá sehnat ve dvou příchutích – pikatní švestka a vanilka/med. Obě příchutě dokážou ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně silnou pachovou stopu, která donutí ryby k vyšší žravosti. Jakou příchuť bychom si vybrali my? Jednoznačně vanilka/med, která je fakt hodně povedená!

Jak tohle krmení na ZIG RIG používat? Absolutně nejlepší je třeba krmná raketa! Proč? Rybář do krmné rakety dá tenhle partiklový mrak a nahodí ho do vody. Ve chvíli, kdy raketa dopadne na hladinu, tak se po vodě „rozstříkne“ jemně namixovaný partikl. Hrubší částice rychleji propadnou na dno, ty jemnější se budou „vznášet“ vodním sloupcem delší dobu. A hlavně! Všude okolo se bude „táhnout“ velmi lákavá pachová stopa z atraktivního nálevu. Bomba!

Obrovskou výhodou je to, že rybář zatraktivňuje krmné místo od hladiny až po samotné dno! Ano! Rybář je tak schopen jednak stáhnout ryby z vyšších partií vodního sloupce směrem ke dnu, anebo je „rozežrat“ přímo ve sloupci a donutit je tak k záběru na nástrahu na ZIG RIG. Toho využití tohoto krmení je opravdu široké a pro chytání kaprů v teplé vodě je naprosto ideální…

Pokud si chcete zachytat kapry i v horkých letních dnech, kdy rybáři kolikrát sedí u vody bez záběru, pak se rozhodně podívejte na tento partiklový mrak od firmy ostříleného kapraře Michala Kučery. Toto krmení má nádhernou vůni a skvělé vlastnosti ve vodě. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -