DomůAkční nabídkaKrmení na ryby „do konce sezóny“ za pár korun: Obchod nabízí výhodné...

Krmení na ryby „do konce sezóny“ za pár korun: Obchod nabízí výhodné „balíky“

- Reklama -

Na e-shopu PARYS aktuálně probíhá oblíbená akce na krmení od věhlasné firmy Sensas. Rybáři si nyní mohou za výhodnou cenu obstarat velké množství krmení, ke kterému dostanou třeba velký kbelík. 

Ilustrační foto: PARYS

Tohle zná asi každý rybář: Krmení na ryby prostě není nikdy dost! Právě návnada je jednou z nejvíce „mizících“ položek. Je to logické! Aby byl rybář u vody úspěšný, je zapotřebí dost krmit. A to se rychle projeví na spotřebě návnady.

Proto každá výhodná akce na návnadu přijde vhod, zejména v dnešní době. Aktuálně výhodný balík krmení od renomované rybářské firmy Sensas nabízí rybářský e-shop PARYS. Tady si rybáři mohou obstarat velké množství krmení, ke kterému ještě dostanou praktické příslušenství. To vše za hodně zajímavou cenu!

 

Akční kbelík s krmením Sensas (verze Feeder)

Toto akční balení od rybářské firmy Sensas, která patří k TOP producentům rybářského krmení nejen v Evropě, vychází na opravdu hodně zajímavé peníze. Balení totiž obsahuje 4 kilogramy kvalitní krmítkové směsi, práškový posilovač, praktický kbelík a kšiltovku Sensas. Celý akční set je k dostání na e-shopu PARYS.

Tento akční balík obsahuje kvalitní krmení Sensas 3000 Feeder, které má atraktivní složení z prvotřídních surovin. Směs tak začne okamžitě po vhození do vodního prostředí „vysílat“ lákavé potravní signály, které rychle přilákají ryby na lovné místo.

Kromě atraktivní vůně a složení z prvotřídních surovin krmení Sensas 3000 Feeder nabízí i atraktivní strukturu. Ta je krásně jemná, takže se hodí pro rychlejší chytání. Toto krmení je tak ideální jak pro lov na položenou na klasické krmítko, tak i na rychlé chytání na feeder. Někteří rybáři jej používají i do PVA při „rychlém“ lovu na klasickou kaprařinu.  

Krmení je sestaveno tak, aby po vhození do vody se začalo z krmítka rozpadat. To není špatně, naopak! Díky tomuto „chování“ krmení ve vodním prostředí uvolňuje lákavé částečky, které také mají výrazný podíl na lákání ryb k nástraze.

Další součástí akčního balíku je potom i práškový atraktor Bremix. 300gramové balení, které je součástí celého balíku, bohatě postačí na vylepšení celých 4 kilogramů sypké směsi. Díky práškovému posilovači dostane celá návnada mnohem intenzivnější vůni, která ještě více bude lákat ryby k nástraze.

Ke všem zmíněným návnadám pak rybáři dostanou i praktický 15 litrový kbelík s víkem, takže rybář si může uchovávat i nespotřebovanou návnadu. A ke kbelíku potom ještě dostanete kšiltovku, která se hodí při rybaření v teplejších měsících rybářské sezóny. Akční „balík“ verze Feeder je k dostání na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Akční kbelík s krmením Sensas (verze Kapr)

Pokud patříte spíše k fanouškům „klasického“ lovu kaprů, pak by vám mohl zajímat spíše tento „akční balík“ od firmy Sensas. Právě tento set totiž obsahuje vynikající krmení 3000 Carpes, které je jako dělané pro lovu kaprů. Akční kbelík s krmením Sensas (verze Kapr) je k dostání na e-shopu PARYS.

Důležitou vlastností tohoto krmení je, že má výrazně hrubší strukturu než výše představené krmení na feeder. Takže toto krmení je mnohem selektivnější a ve vodním prostředí vydrží i „hladové nájezdy“ menších druhů ryb.

Kromě struktury se nám na tomto krmení Sensas 3000 Carpes líbí i jeho nádherné aroma, které jde dominantně cítit po oříšcích. Tohle je prostě legendární vůně, která se při lovu kaprů mnohokrát osvědčila. Díky tomu tak tato návnada ve vodním prostředí dokáže vytvořit pořádně lákavou pachovou stopu.

Kromě krmení je pak součástí tohoto akčního „balíku“ také posilovač Sensas Carpix, 15litrový kbelík s víkem a kšiltovka. To všechno za super nízkou cenu! Akční kbelík s krmením Sensas (verze Kapr) je dostupná na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -