DomůAkční nabídkaKrmení na ryby plné sušeného hmyzu: Česká firma představila netradiční návnadu

Krmení na ryby plné sušeného hmyzu: Česká firma představila netradiční návnadu

- Reklama -

Vývoj krmení se vyvíjí bleskurychlým tempem. Vše začalo u klasických krmných směsí, které se za poslední roky posunuly nesmírně kupředu. A dneska si rybáři mohou vybrat krmení se sušeným hmyzem. 

Ilustrační foto: ZFish

Mezi nejpopulárnější rybolovné metody jednoznačně patří lov na položenou, anebo třeba feeder. Čeští rybáři prostě mají rádi rybaření s krmítky na ryby nejrůznějších druhů, protože jde o účinnou metodu rybaření. Proto není divu, že český trh je plný zajímavých návnad do krmítek, které nabízí nejrůznější vlastnosti.

Hodně zajímavé krmení na rybářský trh uvedla i česká značka ZFish. Jde o speciální drobné peletky, které jsou atraktivní samy o sobě. Ovšem! Firma je vylepšila ještě tak, že obsahují celou řadu druhů sušeného hmyzu. A tohle je složka, která tak často k vidění není

 

Krmení na ryby ZFish Method Feeder Ready Mix

Základ tohoto krmení na ryby tvoří měkčené peletky. Tento druh návnady rybářský trh zná už celou řadu let, a rybáři si jej velmi oblíbili. Není se co divit! Měkčené peletky jsou dokonalé proto, že není třeba je nijak upravovat (přidávat vodu atd.) Ne! Vše je připraveno k okamžitému použití. Prostě stačí sáhnout do kbelíku a peletky natlačit do krmítka. Krmení se sušeným hmyzem je dostupné na e-shopu ZFish .

Na tomto krmení se nám velmi líbí to, že je dostupné v těch nejlepších příchutích. Prvním typem jsou red-halibut peletky s charakteristickým aroma a barvou. Tyto peletky mají pro ryby atraktivní masový odér s unikátním „pachovým ocasem“ Robin Redu. Červené peletky jsou vynikající i proto, že na lovném místě vytvoří barevně atraktivní místečko, které nepřehlédne žádná ryba.

VIDEO: Jak vypadá krmení se sušeným hmyzem? Podívejte se na video

Druhým typem jsou potom klasické black-halibut peletky, které mají výrazné živočišné aroma. Tento typ krmení patří k tomu nejpoužívanějšímu ve světě rybaření, a to právě díky silnému pachu. Tyto potravní signály z krmení jsou pro ryby velmi lákavé, takže na ně spolehlivě reagují.

Velmi důležitá je právě ona vlastnost drobných peletek, které nejsou tvrdé, ale krásně měkké a „pořád čerstvé“. To je zásadní! Proč? Protože z takových peletek se mnohem lépe uvolňuje atraktivní vůně. Takže rybář ve výsledku ani nemusí tolik krmit…

 

Návnada obsahuje sušený hmyz

Největší zajímavostí pak je to, že toto krmení obsahuje množství sušeného hmyzu. Mezi drobnými peletkami tak rybáři mohou najít třeba sušené červy, dafnie, kobylky, komáry a další larvy. Toto krmení tak obsahuje další živočišné „suroviny“ přímo z přírody – přičemž sušený hmyz je dokonalý i z toho pohledu, že se bude v okolí nástrahy luxusně vznášet.

Aby bylo krmení pak ještě atraktivnější, pak je možné do něj dát buďto kukly z červů, anebo rovnou menší množství živých červů. Kukly jsou dokonalé proto, že se rovněž vznáší v okolí krmného místečka, a navíc obsahují celou řadu živočišných látek. Živí červi naopak krmení „dodají pohyb“. Super!

Krmení se sušeným hmyzem od české značky ZFish se dodává v praktických 600 gramových kbelících. Takže rybář má tak stoprocentní jistotu, že peletky neoschnou, a budou pořád krásně čerstvé. Prostě je jenom stačí v kbelíku zavřít…

Jestli hledáte opravdu kvalitní krmení na kapry pro rychlé chytání za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na toto od české značky ZFish. Jde opravdu o perfektní návnadu z osvědčených surovin, které v při rybaření skvěle fungují. Nezapomeňte, že toto krmení na ryby se sušeným hmyzem naleznete na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -