DomůAkční nabídkaKrmení na ryby za pár korun: Výhodná balení, která „nevysají“ peněženku

Krmení na ryby za pár korun: Výhodná balení, která „nevysají“ peněženku

- Reklama -

Česká firma LK Baits v letošním roce spustila výhodný diskontní prodej. Tady si rybáři mohou obstarat nástrahy a návnady za pár korun. A to se týká i krmných směsí, které lze sehnat za super ceny. 

Ilustrační foto: LK Baits

Bez kvalitního krmení to nejde! Pokud se rybář vydá na kapry na položenou nebo feeder, pak potřebuje kvalitní návnadu. Právě ta totiž dokáže mnohem rychleji přilákat ryby do blízkosti nástrahy. Ale bacha! Kvalitním krmením nemyslíme to nejdražší. To ani náhodou!

Třeba česká firma LK Baits nabízí v diskontním prodeji kvalitní návnady za pár korun. Přitom ale rybář skutečně dostane TOP návnadu, která vytvoří lákavé krmné místečko, kterého si ryby velmi rychle všimnou. Pojďme se na levné krmení od české firmy podívat blíže…

 

Super levná krmítková směs (1,5 kilogramu)

Tohle je vynikající krmítková směs, která nabízí nádhernou vůni a atraktivní strukturu. A přitom je k dostání za „srandovní cenu“. Balení o hmotnosti 1,5 kilogramu vyjde na pouhých 59 korun. Takže rybář za super nízkou cenu dostane vynikající návnadu. Levnou krmítkovou směs najdete POUZE na e-shopu LK Baits  za nízkou cenu.

Na tomto krmení milujeme jeho strukturu. Jde o to, že v krmítkové směsi najdeme jednak mix mikropeletek, tak ale i drcené sušenky. Díky tomu tak směs je krásně strukturovaná a ve vodě nádherně pracuje. Třeba tak, že do okolí vypouští drobné částečky, které lákají ryby k nástraze.

Při podzimním rybaření doporučujeme spíše světlou variantu tohoto levného krmení. Jde o to, že právě díky světlejší barvě jde vidět i na zanesených vodách, na kterých leží například nánosy spadaného listí nebo odumřelá vegetace. Tohle může rozhodnout o (ne)úspěšném rybaření na podzim!

Samozřejmostí je i krásně lákavé aroma, které dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou pachovou stopu. A to i za nízké teploty vody! Takže pokud se v dalších dnech chystáte na kapry na položenou nebo feeder, pak by vás toto krmení mohlo zajímat. Levné krmení na ryby najdete na e-shopu LK Baits za pár korun.

 

Česnekové krmení na ryby

Při chytání na položenou nebo feeder ve studenější vodě je žádoucí používat takové krmné směsi, které mají výrazné aroma. Právě to se totiž dokáže dobře šířit i za nízkých teplot. A přesně takové krmení na ryby najdete POUZE na e-shopu LK Baits za super cenu.

Jde o česnekovou krmnou směs, která má výrazné aroma. Česnek je dost koncentrovaný na to, aby vytvořil silnou pachovou stopu i ve studenější vodě při chytání na položenou nebo feeder. Takže proto je toto krmení vhodné i do studené vody při podzimních vycházkách.

Dalším plusem je potom světlejší zbarvení, které jde výborně vidět i na zanesených vodách, které jsou při podzimních vycházkách čím dál častějším „úkazem“. Jde o to, že do vody začíná padat velké množství listí, ale i na takovém „povlaku“ jde toto krmení skvěle vidět.

Pokud aktuálně hledáte TOP krmení na podzimní vycházky, pak se rozhodně podívejte na tuto česnekovou návnadu od české firmy LK Baits. Jde o výborné krmení s výrazným aroma a atraktivní strukturou a barvou, které při podzimních vycházkách parádně funguje. Levné česnekové krmení najdete na e-shopu LK Baits za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -