DomůNovinkyKrvavý kousanec: rybář zdolával z kajaku tuňáka, zakousl se mu do něj žralok

Krvavý kousanec: rybář zdolával z kajaku tuňáka, zakousl se mu do něj žralok

- Reklama -

Lov na moři je pro mnoho rybářů magický proto, že nikdy neví, co se v tajemných hlubinách skrývá. Když se ale někdy ono tajemství z hlubin objeví, tak dokáže pořádně rozproudit krev v žilách.

Ilustrační foto: InRybar.cz

O netradičním zážitku informoval magazín kayakanglermag.com. Rybář, který natáčí na YouTube na kanál Commodore Connor se vydal na kajaku ulovit nějakou mořskou rybu. A z počátku se mu podařilo ulovit krásnou rybu Mahi Mahi. A pak přišel další úlovek! Rybář na háček dostal slušného tuňáka. Jenže!

 

Na tuňáka zaútočil žralok

Když rybář tuňáka přitahoval z hloubky ke kajaku, dostal do prutu další obrovskou ránu. Co to bylo? Když se rybářovi podařilo tuňáka dostat na hladinu, ihned pochopil. V rybě byl obrovský kousanec! Zmíněný magazín uvedl, že kousanec měl na šířku 12 palců, což je okolo 30,5 centimetrů!

VIDEO: Na zdolávaného tuňáka zaútočil žralok. Tohle z něj zbylo

„Byla to pěkná ryba. Teď už sice méně, ale co naděláš? Z tohohle tuňáka se mi podaří dostat nějaké maso, ale je pěkně dodělaný,“ citoval web kayakanglermag.com úspěšného rybáře. Ten nakonec tuňáka skutečně zpracoval, takže žádné maso nepřišlo nazmar.

 

Rybáři na kajaku žraloka občas potkají

Rybaření z kajaku na moři je v zahraničí velmi oblíbenou metodou. Rybáři při tomto rybaření zažívají neuvěřitelné pocity svobody, ale také adrenalinu. Neskutečný adrenalin pak rybáři zažívají právě při setkáních s obrovskými predátory. Tak jako například rybář ve střední Kalifornii.

VIDEO: Setkání s žralokem bílým. U kajaku se objevil obrovský dravec

Právě on se vydal na ryby na kajaku, když v tom si všiml, že v jeho blízkosti je obrovský žralok bílý. V tuto chvíli by se v hodně lovcích asi nikdo krve nedořezal, ale zmíněný rybář zůstal klidný.

Jen houkl na nedalekého kolegu, že v jejich blízkosti je nebezpečný predátor. A pak rybář strčil ruku s kamerou pod vodu, takže natočil unikátní video. O setkání jsme psali v tomto článku.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -