DomůAkční nabídkaKvalitní dělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: poslední kusy...

Kvalitní dělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: poslední kusy skladem

- Reklama -

Na e-shopu PARYS probíhá výhodný výprodej vybraných rybářských prutů od značky SEMA. A ve výběru zlevněných modelů mohou rybáři najít „skutečně poklady“. Třeba levný prut na kapry.

Dělené pruty na kapry jsou mezi rybáři populární pro jejich suprové vlastnosti. Jedná se totiž o to, že tyto modely kaprových prutů mají krásně tenký blank, který je ale parádně akční, takže rybář je schopný nahazovat i do velkých vzdáleností. Zároveň si ale rybář užije zdolávání jakékoliv ryby. Nyní můžete mít takový dělený prut na kapry za méně jak 1000 korun. Ale bacha: počet kusů je omezen!

 

Dělený prut SEMA Cartel Carp

I na tento dělený prut na kapry od rybářské značky SEMA je nyní pořádná sleva! Takže rybář může tuto kaprovou udici získat za méně jak 1000 korun. A to je cena, kterou budete u jiných výrobců hledat jen těžko. Zlevněné dělené pruty na kapry najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Zlevněný prut SEMA Cartel Carp má délku 3,6 metrů, která je mezi rybáři nejpopulárnější. Jedná se totiž o to, že s takto dlouhým prutem se velmi komfortně nahazuje i do větších vzdáleností. Na druhou stranu je ale prut ideální i pro vyvážení nebo zdolání ryby ze člunu. Tohle prostě nemá chybu!

Co se týče gramáže, tak ta činí 3 libry. Zase: jedná se asi o nejvíce populární gramáž u dělených prutů, která slibuje parádní akci při zdolávání jakékoliv ryby, takže rybář si užije souboj i s menší rybou. Přičemž ale tato gramáž při správném zvolení zátěže dovoluje nahazování i přes 100 metrů daleko. Palec nahoru!

Samotný blank na těchto prutech SEMA je vyrobený z kvalitního uhlíku, který slibuje vysokou odolnost a pevnost. Díky tomu se tak rybář může spolehnout nejen na komfortní vlastnosti při samotném rybaření, ale také na dlouhodobé a bezproblémové používání. Tento prut prostě vydrží roky rybaření. Je to skvělá investice!

 

Chytré doplňky zvyšují komfort při lovu

Na dělených prutech Cartel Carp od značky SEMA se nám velmi líbí i kvalitní očka. Ta jsou na prutech precizně uvázána tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. I tenhle „detail“ tak výrazně přispívá k tomu, aby montáž při nahození letěla skutečně hodně daleko.

Pruty jsou pak vybaveny jednoduchou, ale praktickou rukojetí, která se komfortně drží i v tu chvíli, kdy má ruče mokré ruce. Ten se tak nemusí obávat toho, že by rukojeť při nahazování prokluzovala. To ani náhodou! A tohle je tedy další plus, které je při nahazování znát.

Nesmíme pak zapomenout ani na kvalitní sedlo. To je vynikající z toho důvodu, že spolehlivě udrží i velký kaprový naviják s velkou cívkou. Rybář se tak vůbec nemusí strachovat, že by se naviják při zdolávání nebo nahazování nějak nepříjemné kymácel ze strany na stranu. To neexistuje!

Tyto zlevněné dělené udice jsou trojdílné. A to je pro některé rybáře zcela zásadní vlastnost, protože právě tento typ prutů má velmi přívětivé transportní rozměry. Rybář tak „nepotřebuje dodávku“ při přepravu prutů k vodě, protože trojdílné pruty při transportu zabírají podstatně méně místa.

Rybáři mají nyní jedinečnou možnost si obstarat levné kaprově děličky, které nabízí skutečně vynikající vlastnosti. Ale jak už to bývá, skvělých věcí za super nízkou cenu nebývá mnoho. Proto rozhodně neotálejte, ať vám někdo tyto pruty nevyfoukne. Zlevněné dělené pruty SEMA najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Desítky modelů pruty s obrovskou slevou!

Toto byla jen drobná ochutnávka z velké výprodejové akce rybářských prutů na rybářském e-shopu PARYS. Právě na tomto místě nyní najdete třeba i teleskopické pruty na kapry, feederové pruty nebo sumcové pruty s obrovskými slevami.

Ale i u dalších modelů rybářských udic za super nízké ceny platí, že jsou množstevně omezené. Proto si určitě nenechte upláchnout skvělou příležitost na výhodné pořízení nových prutů na ryby. Desítky zlevněných prutů najdete na e-shopu PARYS s obrovskými slevami!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Minulý rok jsem přesně tyhle dva 3,25lb pruty při náhozu zlomil (s 90g olovem). Prut se zlomil vždy v čepu a byl to pokaždé díl s rukojetí a sedlem. Děkuji, ale už tyhle pruty nechci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -