DomůAkční nabídkaKvalitní pelety na ryby za super peníze: česká firma drží „starou cenu“

Kvalitní pelety na ryby za super peníze: česká firma drží „starou cenu“

- Reklama -

Pelety na ryby patří k nejvíce populárním nástrahám a návnadám na ryby. Jenže! V posledních sezónách některé pelety výrazně zdražily. To ale neplatí o oblíbených peletách od české značky LK Baits.

V posledních měsících některé položky v rybářských obchodech výrazně zdražily. Přesto se na tuzemském trhu najdou firmy, které ceny stále drží na „starých hodnotách“. Typickým příkladem je český výrobce LK Baits, který pořád nabízí kvalitní pelety na ryby za rozumné peníze. Teď česká firma naskladnila novou várku

 

Pelety na ryby LK Baits

Mnoho rybářů si pelety od rybářské firmy LK Baits velmi oblíbilo. A není se čemu divit! Právě tyto pelety nabízí vysokou kvalitu, což rybář pozná už při prvním kontaktu s těmito peletami. Kvalitní pelety na ryby najdete na e-shopu LK Baits .

Hromádka kukuřičných pelet na ryby

Velkou výhodou těchto kvalitních pelet je to, jakou mají „konzistenci“. Jedná se o to, že česká firma pelety vyrábí s pomocí studeného výrobního procesu. To v překladu znamená, že pelety nejsou tolik vysušené, takže v nich nedojde k poškození těch nejlepších surovin.

Díky tomu mají pelety takovou „vlhčí konzistenci“. A to je zásadní přednost! Právě takové pelety se totiž ve vodním prostředí mnohem atraktivněji chovají. Ve chvíli, kdy je rybář hodí do vody, tak začnou okamžitě uvolňovat atraktivní potravní signály, které lákají ryby k nástraze.

Kukuřičné pelety leží ve vodě v akváriu

Tyto kvalitní pelety za rozumné peníze rybáři používají jak ke krmení, tak k samotnému lovu ryb. Rybáři si pak mohou vybírat z celé řady průměrů. K dispozici jsou například malinké pelety o velikosti 4 a 8 mm, které jsou určené pro vytvoření lákavého krmného místa, třeba s pomocí PVA punčochy.

Dále si pak rybáři mohou vybrat „střední velikost“ o průměru 12 mm, se kterou lze jak krmit, tak ale i chytat. Například rybáři, kteří loví na feeder, tyto pelety podvazují pod háček. A na výběr je potom i největší průměr o velikosti 20 mm, což je nejoblíbenější velikost při klasickém lovu kaprů na položenou.

Žlutá kukuřičná peleta na ryby nastražená pod háčkem

K dispozici jsou potom i dva typy balení. Rybáři si mohou vybrat buďto 1kilogramové pytlíky, které jsou lepší třeba při krátkodobé chytání. Jestli ale rybář jede na déletrvající výpravu, pak ho spíše zaujme 10kilogramové balení, které je i cenově výhodnější!

 

K dostání v celé řadě příchutí

Rybáři si tyto pelety mohou vybrat hned v několika provedeních. Před několika dny například česká firma LK Baits naskladnila super oblíbené pelety Red Halibut, které obsahují celou řadu masových mouček. Díky tomu tak mají tyto pelety výrazné „živočišné aroma“, na které kapři spolehlivě reagují. A zejména pak na podzim, kdy se ryby pomalu připravují na zimu.

Kromě složení těchto pelet, které obsahují vysoký podíl masových surovin, je velkou výhodou také výraznější zbarvení. Díky tomu je tak rybář schopný na lovném místě vytvořit nepřehlédnutelný „koberec“, který spolehlivě zastaví kapry na lovném místě.

Dalším oblíbeným typem pelet jsou kukuřičné pelety. Tyto pelety jsou vyrobené z výběrové kukuřice, což je surovina, kterou kapři doslova milují. Kukuřičné pelety mají díky zmíněnému studenému výrobnímu procesu lákavou vůni, která je ale posílená také tekutou potravou. Kukuřičné pelety LK Baits mají opravdu velmi příjemné aroma!

Kukuřičné pelety na amury LK Baits v balení

I v tomto případě musíme zmínit výrazně žluté zbarvení. Díky němu se totiž tyto pelety neztratí ani na zaneseném dně, které je na podzim často k vidění. A to kvůli tomu, že na podzim ze stromu padá velká spousta listí. Ovšem tohle nemusí rybáře trápit, protože s jasně žlutými peletami vytvoří nepřehlédnutelné místo!

Jestli aktuálně hledáte kvalitní pelety na ryby, které NEJSOU vysušené „na kámen“, pak se rozhodně podívejte na tyto od české firmy LK Baits. Jedná se opravdu o povedenou návnadu a nástrahu, se kterou budete u vody slavit velké úspěchy! Kvalitní pelety za rozumné peníze najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -