DomůAkční nabídkaKvalitní pruty na kapry od německé značky za 350 korun, likvidují se...

Kvalitní pruty na kapry od německé značky za 350 korun, likvidují se zásoby

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS se zbavuje (nejen) teleskopických prutů od německé značky DAM, a aby vyčistil sklady, tak dal na pruty naprosto brutální slevy. Nyní si je rybáři mohou obstarat za pár korun. 

Ilustrační foto: PARYS

V aktuální době u velké části produktů letí ceny nahoru. Ovšem i v dnešní době jde sehnat kvalitní rybářské věci za super cenu. Důkazem jsou populární teleskopické pruty na ryby od německé značky DAM. Právě tyhle „klacky“ jsou nyní k dostání na e-shopu PARYS za super cenu. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Teleskopické pruty DAM Camaro Tele

Teleskopické pruty na ryby jsou populárními modely udic u velké části rybářů. Není se co divit! Tyto pruty nabízí perfektní transportní rozměry, takže jsou krásně skladné. A pokud rybář zvolí správné parametry, pak může i s teleskopy „mrskat pořádně daleko“. Levné teleskopické pruty na kapry DAM jsou aktuálně k dostání na e-shopu PARYS.

Obrovskou výhodou těchto teleskopických prutů, které nyní můžete sehnat za super cenu, jsou jejich parametry. Pruty mají parádní délku 3,5 metru, takže se s nimi nádherně nahazuje. Pokud rybář zvolí správnou montáž, může díky vhodné délce prutu atakovat při hodu 100metrovou hranici.

K dalekým hodům pak samozřejmě přispívá i vrhací zátěž od 50 do 100 gramů, díky které rybář může použít i těžší zátěž. A právě díky těžší zátěži může rybář nahazovat i do větší vzdálenosti. Tyto teleskopické pruty na ryby jsou tak vhodné i na rozlehlejší vody, na kterých je zapotřebí dostat nástrahu dále od břehu.

Na těchto prutech najdeme spolehlivá sedla, která udrží i velký kaprový naviják. Takže na pruty lze připevnit i větší navijáky na ryby s většími cívkami, a přesto není třeba se strachovat z toho, že by nějak nedržely. Na prutech máme rádi také jednoduché rukojeti, které se pohodlně drží při nahazování a zdolávání, ale také se rychle čistí. Hodně praktické!

Pochopitelně nejlákavější předností je super nízká cena. Tyto teleskopické pruty jsou k dostání ve výhodném 1+1 setu, takže když si rybář výslednou cenu rozpočítá, tak za jeden prut nezaplatí ani 400 korun. Prut v takové kvalitě a za takové peníze budete hledat jen těžko! Levné teleskopické pruty od německé značky DAM najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Levné dělené pruty DAM za 500 korun

Pokud jste fanoušky spíše dělených prutů, pak by vás mohly zajímat tyhle levné modely rovněž od německé značky DAM. Tyto dělené pruty nabízí perfektní vlastnosti, přitom jsou ale k dostání za super nízkou cenu. Levné dělené pruty na kapry najdete na e-shopu PARYS.

Levné dělené pruty na kapry jsou taky k dostání v akčních setech 1+1. Jeden dělený prut ve výhodnějším setu pak vyjde na pouhých 500 korun. Tohle je prostě cena, na kterou se u jiných výrobců budete dostávat jen horkotěžko!

Pruty Camaro Carp od německé značky DAM si lze aktuálně vybrat ve dvou gramážích. Rybáři si mohou vybrat třeba pruty v gramáži 2,75 lb, které jsou vhodné i na středně velké vody. Pokud totiž rybář zvolí správnou zátěž, pak je schopný i s těmito pruty nahodit daleko. Pro lov ryb na menších vodách jsou potom vhodnější pruty o gramáži 2,5 lb.

Tak jako tak, pokud aktuálně hledáte opravdu levné dělené pruty na ryby, které ale nabízí spolehlivé vlastnosti, pak se rozhodně podívejte na tyhle od německé značky DAM. Skvěle se s nimi hází, rybář v nich cítí každý výpad zdolávané ryby, a přitom za ně neutratí spoustu peněz. Levné dělené pruty na kapry DAM Camaro Carp najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,

      musíte kontaktovat přímo prodejce PARYS. Ale ano, mají široký výběr šňůr…

      Krásný víkend!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -