DomůAkční nabídkaKvalitní termoprádlo na ryby z hřejivé látky: v tomhle je teplo i...

Kvalitní termoprádlo na ryby z hřejivé látky: v tomhle je teplo i v mrazu

- Reklama -

Termoprádlo na ryby je extra důležitou součástí rybářského oděvu během chladných měsíců u vody. Pokud totiž rybář nemá hřejivé termoprádlo na ryby, pak riskuje vážné zdravotní problémy.

Na rybářském trhu je obrovské množství druhů termoprádel od nejrůznějších značek. Takže není žádnou výjimkou, že rybář prostě neví, jaké si vybrat. Důležité je se dívat třeba na použitou látku. I podle ní rybář může poznat kvalitní termoprádlo, ve kterém mu bude teplo, a ve kterém se nebude nepříjemně potit. Máme pro vás tipy!

 

Termoprádlo NORFIN Winter Line Gray

Toto je velmi populární termoprádlo od lotyšské značky NORFIN, které nabízí opravdu dokonalé vlastnosti. Takže rybář se může spolehnout, že mu bude teplo u vody i v hodně nepříznivém počasí. Termoprádlo na ryby najdete na e-shopu distributora NORFIN .

Musíme začít použitým materiálem: toto kvalitní termoprádlo pro rybáře je vyrobené z lehkého a prodyšného fleece materiálu, který je neuvěřitelně příjemný na dotek. Navíc fleece slibuje parádní tepelný komfort i za velmi mrazivého počasí. Materiál také zaručuje, že rybáře nebude nikde nic „kousat“ ani svědit.

Velmi důležitou vlastnosti zmíněného fleecu je ona prodyšnost. Ta je extra důležitá, protože termoprádlo odvádí přebytečnou vlhkost. Díky tomu tak rybář není ani po fyzické aktivitě vlhký, takže mu není zima. A netrápí ho onen nepříjemný pocit, když má na sobě někdo propocené oblečení. I proto rybáři toto termoprádlo používají jako první vrstvu.

Rybář si toto termoprádlo může obstarat v nejrůznějších velikostech. K dispozici jsou menší velikosti, třeba i pro drobné ženy. Nechybí ale ani ty nejrozměrnější velikosti typu XXL a XXXL pro urostlé rybáře. Z téhle nabídky si fakt vybere každý!

Jestli aktuálně hledáte kvalitní termoprádlo pro rybáře, které vás ochrání i před chladným průvanem nebo mrazivým počasím, pak se určitě podívejte na toto termoprádlo od lotyšské značky NORFIN. Jedná se o vynikající komplet, do kterého se zamilujete. Termoprádlo na ryby najdete na e-shopu distributora NORFIN .

 

Temoprádlo NORFIN Winter Line

Toto je druhý model termoprádla od lotyšské značky NORFIN, který česko-slovenští rybáři dobře znají. Jedná se totiž o jedno z nejvíce prodávaných termoprádel v našich končinách. Termoprádlo Winter Line najdete na e-shopu distributora NORFIN .

I toto termoprádlo je vyrobené z příjemného fleecu, který je parádně hřejivý i za hodně nízkých teplot. Takže i když rybáře u vody přepadne mráz, sníh nebo studený vítr, může být v klidu. Použitý materiál k tělu nepustí zmíněné negativní vlivy, které mohou ohrozit rybářovo zdraví.

Na tomto termoprádle od lotyšské značky NORFIN milujeme jeden zásadní „detail“. Jedná se o to, že na termoprádle najdeme vysoký límec. Díky tomu si tak rybář může velmi efektivně chránit jednu z nejcitlivějších partií. I tak ale samozřejmě doporučujeme mít u vody ještě nákrčník nebo šálu.

Rukáv na termoprádle Norfin Winter Line

Dalším příjemným plusem jsou manžety, které jsou jednak krásně pevné, zároveň ale vytváří jakési „polorukavice“. Takže chrání například zápěstí nebo dlaně před prochladnutím. To ocení pak každý rybář, který například vezme do ruky promrzlou udici, a přitom nemá po ruce klasické rukavice. Za tohle palec nahoru!

I toto termoprádlo od lotyšské značky NORFIN nabízí vynikající vlastnosti, které ocení každý rybář i v tom nejhorším počasí u vody. Termoprádlo je krásně teplé, prodyšné, a k tomu nabízí celou řadu vychytávek. Kvalitní termoprádlo Winter Line najdete na e-shopu distributora NORFIN  za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: NORFIN

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -