Domů Akční nabídka Kvalitní topení do bivaku od české firmy! Je vybaveno hlídačem spalin

Kvalitní topení do bivaku od české firmy! Je vybaveno hlídačem spalin

- Reklama -

Chladné období rybářské sezóny je za dveřmi! U vody jde cítit výraznější chlad, který může znepříjemnit dlouhodobý pobyt u vody. Do takových podmínek rybáři velmi rádi používají topení do bivaku, které napomůžeme k příjemnějšímu klimatu uvnitř rybářského obydlí. Ale jaké topení do bivaku vybrat? Co se podívat na zajímavé topení pro rybáře od české firmy MEVA, které má luxusní výkon a je vybaveno zajímavými vychytávkami?

Ilustrační foto: PARYS

Tu situaci zná hodně rybářů: Člověk se těší na déletrvající bivakování u vody, jenže už během prvních propršených hodin je jasné, že tohle nebude žádný med. Mokro, vítr, chlad. Tohle je spojení, ze kterého naskakuje husí kůže. Ovšem i proti těmto nepříjemným vlivům se lze efektivně bránit. Jak? Vyzkoušejte praktické topení do bivaku!

Upozorňujeme: Topení do bivaku je zcela zásadní používat pouze tehdy, pokud je pod kontrolou. Nikdy při zapnutí topení nechoďte spát, a taky neopouštějte prostor, ve kterém je topení zapnuto.

 

Topení do bivaku MEVA Olymp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové topení pro rybáře do těžkých chvil u vody, kdy panuje nepříznivé počasí. Ve chvíli, kdy několik dní trvá silný vítr, chladný déšť, anebo padají dokonce sněhové vločky, je dobré použít tuhle věcičku od české firmy MEVA. Toto topení pro rybáře je vymyšleno tak, aby se velmi jednoduše a prakticky používalo, ale přitom aby mělo slušný výkon!

Toto topení pro rybáře se zapíná s pomocí piezoelektrického zapalování, které je velmi jednoduché a praktické. Do topení se napojují kartuše se závitem, které nejsou součástí balení, je nutné si je obstarat samostatně. Ale pozor! Od října 2021 budou k dostání redukce na 2 kilogramové PB láhve, což ještě více zvýší komfort při déletrvajících výpravách, protože rybáři budou mít dostatečnou zásobu „paliva“.  

Obrovskou výhodou je to, že toto topení do bivaku od české firmy MEVA je vybaveno hlídačem spalin (OXYSTOP). Přesto je maximálně zásadní kontrolovat těsnost topení. To je důležité provádět s pomocí pěnotvorného roztoku. V žádném případě neprovádějte takovou kontrolu otevřeným ohněm! Kontrolu těsnosti vždy provádějte v dobře větrané místnosti, ideálně venku.

Důrazně upozorňujeme, že některé části topení jsou při provozu a těsně po jeho vypnutí horké! Dávejte maximálně pozor ve chvíli, kdy se v blízkosti topení pohybují například děti. Zároveň upozorňujeme, abyste neměli topení v blízkosti stěny bivaku, v blízkosti lehátek nebo křesel. Pozor na to!

Topení má velmi praktický tvar, díky kterému pod střechou bivaku nezaplňuje mnoho prostoru. Rozměry tohoto topení jsou 340 x 195 x 395 mm, takže jde opravdu o velmi praktický tvar. Výkon tohoto topení je 2 kW, spotřeba pak činí 140 g/h. Výsledkem je tak to, že rybář během chvilky vytopí prostor bivaku, ve kterém je tak rázem mnohem příjemněji.

Topení pro rybáře MEVA Olymp je velmi příjemným doplňkem, který dokáže výrazně zpříjemnit pobyt u vody i za hodně škaredého počasí. Toto topení do bivaku od české firmy MEVA nabízí opravdu skvělé vlastnosti, takže rybář si tuhle věcičku opravdu rychle oblíbí. Přesto! I když česká firma patří k předním výrobcům, tak důrazně apelujeme, abyste přístroj pravidelně kontrolovali, a dbali na správné používání tohoto přístroje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -