DomůAkční nabídkaLákavé krmení na amury za 40 korun za kilo: kukuřice se už...

Lákavé krmení na amury za 40 korun za kilo: kukuřice se už nevyplatí

- Reklama -

Když se řekne lov amura, pak se mnoho rybářům vybaví kukuřice. Tu rybáři často používají jako návnadu, ale i jako nástrahu. Ovšem! Na trhu lze najít i jiné krmení na amury za super nízkou cenu.

Jednou z takových návnad jsou například zelené pelety na amury s vysokým podílem řepky. Nejenže takové krmení je k dostání za super nízké peníze, ale zároveň nabízí takové vlastnosti, které kukuřice nabídnout nemůže. Pokud už vás nebaví vařit desítky kilogramů kukuřice na výpravy za amury, pak se nechte inspirovat…

 

Zelené pelety Carpway

Tyto zelené pelety na amury od české značky Carpway jsou letošním druhým hitem. Po kukuřičných peletách, které se prodávají ve velkém množství, si mnoho česko-slovenských rybářů všimlo i těchto zelených pelet. A začali je používat při lovu amurů. Řepkové pelety Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

První hlavní výhodou je nízká cena. Pelety se dodávají ve velkých 10kilogramových pytlích, takže firma si může dovolit dát rybářům nižší cenu. Když si rybář celkovou cenu rozpočítá, pak zjistí, že kilogram pelet vychází na 42,5 korun. Ale! Ve chvíli, kdy se rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak automatiky dostane slevu. Takže výsledná cena za kilo pelet je pouhých 40 korun!

Nízká cena tohoto krmení je pak při výpravách za amury klíčová. Pokud se totiž bavíme o lovu amurů na dně na položenou, tak v takovém případě často rozhoduje množství krmení na lovném místě.

VIDEO: Jak pracují pelety na amury ve vodě? Více uvidíte ve videu

O amurech se dobře ví, že jsou velcí rybí jedlíci, takže proto je zapotřebí mít na lovném místě velké množství krmení. Jen tak je zastavíme u nástrahy. A s těmito peletami můžete krmit fakt „ve velkém“.

„Zlé jazyky“ o těchto peletách tvrdí, že se jedná o „nalisovaný prach“. Ten ale, kdo měl tyto pelety v ruce, už ví, že je to nesmysl. V peletách totiž lze vidět celou řadu rostlinných složek, které dělají z těchto zelených válečků ideální krmení na amury. Tohle nemá chybu!

 

Na výběr je více velikostí

Rybáři si pak mohou tyto řepkové pelety vybírat ve dvou průměrech. K dostání jsou menší pelety o velikosti 12 milimetrů, které jsou vhodnější pro rychlejší rybolov. Ve chvíli, kdy rybář nemá tolik času, jsou menší pelety lepší, protože se agresivněji rozpadají. Takže vidina rychlého úlovku je pravděpodobnější.

Větší pelety pak mají průměr 18 milimetrů. Ty jsou potom vhodnější při déletrvajícím rybaření, kdy potřebujeme, aby na krmném místě návnada vydržela delší dobu. Zároveň je pak lepší tyto větší pelety používat tam, kde je velké množství „bílé ryby“, které do krmení neustále „vrtají“.

Levné pelety pak velmi dobře poslouží i při déletrvajících výpravách, kdy potřebujeme lovné místo nejdříve „rozkrmit“. To se dělá proto, aby rybář všechny ryby v okolí „upozornil“ na to, že právě na jeho místě najdou něco chutného k snědku. Ano, nejdříve se na místo podívají menší ryby, jenže jejich aktivita zaujme i větší ryby.

V obou velikostech pelet jsou potom i dírky, takže rybář může na ně naprosto v pohodě chytat. A ono to dává smysl: pokud rybář chytá na to, čím krmí, pak to většinou přináší skvělé rybářské úspěchy. Tohle rozhodně bude fungovat!

Jestli nechcete v této nelehké době utrácet velké množství peněz za krmení na ryby, pak se určitě podívejte na tyto pelety od české značky Carpway. Jedná se o vynikající návnadu, ale i nástrahu, se kterou budete při lovu amurů slavit úspěchy. Levné pelety na amury najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -