DomůAkční nabídkaLegenda za pár korun: Masové halibutky „za babku“, které nikdy nezklamou

Legenda za pár korun: Masové halibutky „za babku“, které nikdy nezklamou

- Reklama -

Halibut pelety jednoznačně patří k nejvíce populárním nástrahám při rybaření. Ale není se co divit! Právě halibutové pelety jsou k dostání za pár korun, přitom nabízí perfektní vlastnosti. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

A nejlepší je, že na tuhle nástrahu rybář může chytit širokou škálu ryb, třeba kapra nebo jesetera. Jak už jsme nastínili, tak halibut pelety jsou oblíbené i díky ceně. Dneska si ukážeme super levné halibut pelety, které mají rybáři (a ryby) moc rádi…

 

Levné halibut pelety s dírou Chyť a pusť

Perfektní chytací halibut pelety na feeder nebo při lovu na krmítko. Ano! Právě pro tyhle „rychlé“ rybolovné disciplíny jsou tyhle halibut pelety jako dělané. Proč? Těch důvodů je více!

Zaprvé: Halibut pelety s dírou Chyť a pusť se vyrábí v atraktivních průměrech 10 a 15 mm, takže jsou opravdu dokonalé pro rychlé rybaření. Stačí pod háček připevnit jednu, dvě, tří i více peletek, a rázem máme super nástrahu! Cenově příznivé halibutové peletky je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Silnou zbraní těchto pelet z halibuta je to, že skvěle pracují ve vodním prostředí. Kromě toho, že tyto pelety ve vodě okolo sebe vypouští drobné částečky, tak i koncentrovanou pachovou stopu. Ano! Stačí chvilkový pobyt ve vodě, a okolo pelet se vytvoří krásný „mráček“ z drobných částeček. A kromě toho i viditelná pachová stopa. Tohle je fakt luxus!

Rybáři s těmahle peletama chytají různými způsoby. Buďto na ně chytají samostatně, kdy pod háček navléknou jednu nebo více pelet. Tím tak vznikne krásně masové sousto, které nenechá kapr ležet. Další možností je potom tyto pelety kombinovat třeba s červy, půlkou boilies, anebo s pop-up boilies. Spojením pelety s pop-up nástrahou vznikne vznášivá dobrota pro ryby, což mají třeba kapři opravdu moc rádi.

Pokud budeme s těmito peletami rybařit v teplé vodě, pak můžeme jejich účinek ještě více posílit. Samozřejmě, nejjednodušší cestou je nějaké levné CSL nebo olej. Tímhle stačí pelety prostě jenom polít, pak nechat alespoň 15 minut odstát (tekutina se do pelet zažere), a pak můžeme vše nahodit do vody. Jednoduché, ale zatraceně účinné!

Tenhle kelímek halibut pelet od české značky Chyť a pusť je mezi rybáři velmi oblíbený i proto, že je dostupný za fakt normální peníze. Rybář za super nízkou cenu získá kvalitní masovou nástrahu, se kterou se rozhodně u vody nebude nudit. Pokud si tedy chcete zarybařit za normální peníze, pak se mrkněte na tento produkt! Levné halibutové peletky jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levné pelety na ryby nejvýhodněji na Chyť a pusť!

Hledáte jiné pelety? Pak se podívejte na rybářský e-shop Chyť a pusť! Právě tady jsou k dostání levné pelety na ryby, které jsou dostupné v různých příchutích, velikostech a provedeních. Rybáři si například mohou vybrat klasické halibut pelety ve velikosti 20 mm, které patří k tomu nejpopulárnějšímu pro lov ryb.

Na výběr jsou ale i drobné peletky do krmení, které rybáři rádi přidávají buďto do krmných směsí, anebo s nimi samostatně krmí s pomocí PVA. Ten výběr na Chyť a pusť je opravdu hodně bohatý! A za nejnižší ceny! Levné pelety na ryby jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -